Reklama
Reklama
Reklama

ŁKS. Kto zagra w derbach Łodzi?

Czas < 1 min czytania
ŁKS. Kto zagra w derbach Łodzi?

LODZ. 22.04.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. LKS LODZ - CHROBRY GLOGOW N/Z PIRULO, JAROSLAW PRZYBYL FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Ważny piłkarz ŁKS-u wróci na derby Łodzi. Pirulo również będzie mógł zagrać.

Pirulo nie dostał żółtej kartki i będzie mógł zagrać w derbach Łodzi. Zamieszanie zaczęło się od pomyłki gdyńskiego spikera, który gest sędziego odczytał jako upomnienie dla hiszpańskiego skrzydłowego. Później błąd powielił Polsat i serwisy podające wyniki na żywo. Pirulo ma siedem żółtych kartek i dopiero następna będzie skutkowała zawieszeniem.

Reklama

Javi Moreno nie zagra w derbach Łodzi

Zawieszony jest Javi Moreno, który w meczu z wiceliderem obejrzał czwartą żółtą kartkę w tym sezonie. Skrzydłowy pojawił się na boisku w drugiej połowie i nieco rozruszał grę łodzian w ofensywie, ale to za mało. W derbach na zawieszenie będą musieli uważać Michał Trąbka, Mateusz Bąkowicz i Piotr Janczukowicz. Wszyscy trzej mają na koncie po trzy żółte kartki.

Kapitan zagra w derbach Łodzi

Do gry będzie mógł wrócić Maksymilian Rozwandowicz. Pomocnik nie mógł zagrać z Akrą, bo w meczu z Chrobrym dostał ósmą żółtą kartkę. Na pewno przyda się ełkaesiakom, którzy w pierwszych minutach spotkania w Gdyni stracili Jakuba Tosika. Doświadczony piłkarz zderzył się z zawodnikiem Arki i rozciął głowę.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźPirulo

2 komentarze

  • Od dawna wiadomo, że polscy sędziowie p.n. są pierwszym zagrożeniem dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników zawodów. Ostatnio wyraża się to urodzajem ciężkich kontuzji głowy. Klasyczne uderzenie „z główki”, jest przez sędziów oceniane jako „nierozważne” . Szkoła nadprezesa Przesmyckiego owocuje, choć trudno pojąć jak można nierozważnie złamać przeciwnikowi żuchwę, lub uszkodzić kość jarzmową, nie sięgając piłki. To co piszę nie jest złośliwością – to bardzo poważne zagrożenie.

  • Pan Pogorzała, wysłał na boisko w Gdyni taki zestaw atutów, które dałyby sobie radę, nawet w Barcelonie. Nie wiadomo czy wiedział co robi, ale należy sądzić, że gdyby w swej jedenastce znalazł miejsce dla Przytuły, to sukces byłby gwarantowany.

Dodaj komentarz

Reklama