ŁKS organizuje wspólne oglądanie derbów!

siatkówka_ Budowlani - ŁKS 2020-03-01 fot. Marian Zubrzycki kibice

Reklama


Czas < 1 min czytania

ŁKS wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich kibiców i postanowił zorganizować wspólne oglądanie derbowej rywalizacji. Na wydarzenie odbywające się pod nazwą „#łodzianie” wejść będą mogli ci sympatycy klubu z al. Unii, którzy wykupili karnet na sezon 2020/2021.

Wstęp na wydarzenie będzie darmowy. Bezpłatną wejściówkę uprawniającą na wejście na teren przy al. Unii w derbowy wieczór karnetowicze będą mogli pobrać ze strony bilety.lkslodz.pl. Internetowa dystrybucja biletów rozpocznie się w poniedziałek o 12:00. Darmowe wejściówki będzie można także odebrać stacjonarnie, w godzinach pracy Centrum Biletów Atlas Areny.

Na wydarzenie odbywające się na parkingu przy stadionie ŁKS-u będzie mogło wejść maksymalnie siedemset osób. Klub podkreśla, że impreza będzie odbywała się w zgodzie ze wszelkimi regulacjami wprowadzonymi w związku z pandemią koronawirusa. Uczestnicy wspólnego oglądania derbów będą zatem musieli m.in. nosić maseczki i zachowywać półtorametrowy dystans od innych osób przez cały czas trwania wydarzenia.

Reklama

Jeszcze przez dwa dni można kupować karnety na mecze ŁKS-u i tym samym dołączyć do zaproszonych na wyjątkowy derbowy wieczór przy al. Unii.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama
Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz