Reklama
Reklama

ŁKS rozpoczął sprzedaż karnetów dla firm

Czas 2 min czytania
ŁKS rozpoczął sprzedaż karnetów dla firm

ŁKS przygotował ofertę karnetów dla firm.

Reklama

Niewiele rzeczy łączy ludzi tak jak piłkarskie emocje. Pragniemy się z nimi dzielić i dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę karnetów ŁKS dla firm oraz trzy atrakcyjne pakiety w ramach „Łódzkiego Klubu Sukcesu”. Jesteś pracownikiem firmy? Jesteś szefem firmy? Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, co zyskasz – czytamy na stronie klubu .

Oferta pakietowa karnetów dla firm

Basic

Reklama
  • 5 karnetów na standardowe sektory
  • W cenie: logo firmy na tablicy „Łódzki Klub Sukcesu”

Medium

  • 1 karnet w strefie VIP silver
  • 10 karnetów na standardowe sektory
  • W cenie: logo firmy w strefie VIP

Max

  • 2 karnety w strefie VIP Silver
  • 25 karnetów na standardowe sektory,
  • W cenie: logo firmy w strefie VIP

„Galanta ferajna w akcji”

Wynajmij skybox na „galantą imprezę”! W cenie: 12 miejsc w strefie skybox, ekskluzywny catering z alkoholem, piłkarskie emocje i gadżet od klubu.

Reklama

„Łódzki Klub Sukcesu”

Chcesz, żeby Twoja firma została wyeksponowana na stadionie?  Skorzystaj z oferty: „Łódzki Klub Sukcesu”.

Do wyboru trzy atrakcyjne pakiety: PrestigeGold oraz Silver.

Reklama

Co możesz zyskać?

W zależności od wybranego pakietu: miejsca w strefie skybox, strefie VIP gold lub silver, efektywną ekspozycję reklamy Twojej firmy podczas transmisji telewizyjnych i konferencji prasowych, możliwość zaprezentowania swojej firmy w strefach VIP oraz skybox, wstąpienie w szeregi partnerów ŁKS-u, reklamę na stronie internetowej i klubowych social mediach, do tego gadżety klubowe i możliwość spotkania z drużyną.

Jeśli jesteś pracownikiem firmy…

Reklama

podrzuć naszą ofertę szefowi. W jej ramach możesz otrzymać karnet na najbardziej emocjonujące wydarzenia piłkarskie w Łodzi, poczuć na własnej skórze jedyny w swoim rodzaju dreszczyk emocji towarzyszący meczom ŁKS-u i odpocząć po tygodniu pracy, spędzając czas ze znajomymi lub rodziną.

Jeśli jesteś szefem firmy…

zainteresuj się naszą ofertą. Wybierając ją obdarzysz swoich pracowników wyjątkowym prezentem, udowodnisz, że ich doceniasz, zapewnisz im świetną rozrywkę po tygodniu pracy, a przy okazji zintegrujesz swój zespół, co z pewnością wpłynie na efektywność i atmosferę codziennej pracy.

Fot: ŁKS Łódź

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama