Reklama
Reklama

ŁKS – Widzew. 68. derby Łodzi obejrzy komplet widzów

Czas < 1 min czytania
ŁKS – Widzew. 68. derby Łodzi obejrzy komplet widzów

Kibice ŁKS-u podczas meczu z Chrobrym Głogów (fot. Marian Zubrzycki)

Chociaż najbliższe derby Łodzi zostaną rozegrane w majówkę, to niemal pewne jest, że na stadionie przy al. Unii Lubelskiej 2 zasiądzie komplet widzów. W sprzedaży zostało już tylko nieco ponad 1000 biletów.

Derby Łodzi z kibicami ŁKS-u i Widzewa

Reklama

Co istotne, wtorkowy mecz ŁKS – Widzew z wysokości trybun obejrzą kibice jednego i drugiego klubu. Rzecznik Widzewa już poinformował, że wszystkie wejściówki przeznaczone dla sympatyków czerwono-biało-czerwonych (a było ich 907) znalazły swoich nabywców. To oznacza, że sektor gości wypełni się kibicami Widzewa.

Pozostałe sektory, z wyłączeniem tych buforowych, zajmą kibice Łódzkiego Klubu Sportowego. Na stadionie powinno ich zasiąść prawie 16 tysięcy.

Reklama

Jak wynika z danych w systemie, w sprzedaży zostało około 1500 wejściówek. Biorąc pod uwagę, że najwięcej biletów i tak sprzedaje się w dniu meczu, to niemal pewne jest to, że fani ŁKS-u i Widzewa zajmą 100% dostępnych miejsc.

Oby tak się właśnie stało, bo piłkarskie derby Łodzi to największe sportowe święto w mieście, a wypełnione do ostatniego miejsca stadiony i przygotowane przez kibiców widowiskowe oprawy to najlepsze tego potwierdzenie.

Reklama

Derbowe kursy specjalne od forBET! Sprawdź

Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama