Reklama
Reklama

ŁKS zaskoczy Podbeskidzie? Faworytem nie będzie, ale…

Czas 2 min czytania
ŁKS zaskoczy Podbeskidzie? Faworytem nie będzie, ale…

fot. Marian Zubrzycki

ŁKS Łódź w piątek wieczorem zmierzy się w Bielsku-Białej z miejscowym Podbeskidziem. Więcej szans przed meczem daje się gospodarzom, ale przyjezdnym taka sytuacja może tylko pomóc.

Reklama

Nieobliczalny ŁKS zagra może zagrać o pełną pulę

3.35 to kurs na zwycięstwo w tym meczu ŁKS-u Łódź w ofercie firmy forBET, będącej sponsorem biało-czerwono-białych. Dla kibiców drużyny i graczy lubiących ryzyko może to być ciekawa oferta, ponieważ w tym sezonie łodzianie na ogół dużo gorzej radzą sobie z rolą faworyta niż „underdoga”. Zespół prowadzony aktualnie przez Marcina Pogorzałę stracił już punkty z każdym z trzech najgorszych obecnie zespołów w lidze, a potrafił pokonać lidera Miedź na jego terenie. Co więcej, ekipa z Al. Unii w obecnym sezonie minimalnie, ale jednak lepiej, punktuje właśnie na wyjazdach (19 punktów w 12 występach wyjazdowych i 18 w 13 domowych).

Dlatego choć faworytem piątkowego meczu będzie jednak grające jako gospodarz Podbeskidzie, to kurs 2.31 pokazuje, że eksperci nie spodziewają się łatwej przeprawy bielszczan, zwłaszcza że ci cały czas czekają na pierwsze w tym roku zwycięstwo u siebie. Poza tym ŁKS będzie żądny rewanżu za domową porażkę jesienią 1:2. Nie da się też ukryć, że po zmianie szkoleniowca zespół z Łodzi gra odważniej. Dlatego wszelkie kursy przewidujące zdobycie przez biało-czerwono-białych jakichkolwiek punktów w Bielsku-Białej powinny być godne uwagi, bo przy odpowiednio skonstruowanym kuponie wiara w ich możliwości może przynieść atrakcyjną premię finansową.

Reklama

SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ FORTBET NA MECZ Podbeskidzie – ŁKS

Premia dla czytelników ŁODZKIEGO SPORTU

Jak jeszcze można zarobić, grając z forBET i ŁÓDZKIM SPORTEM? Na nowych graczy czeka specjalny bonus powitalny, który wynieść może nawet 2350 PLN, z czego 150 to specjalna premia dla naszych czytelników. Wejście do gry to również pierwszy zakład bez ryzyka do 100 zł i 14 dni gry bez podatku (SZCZEGÓŁY I WARUNKI PROMOCJI DLA NOWYCH GRACZY).

Reklama

*forBET Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karalny. Hazard związany jest z ryzykiem uzależnienia. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grach hazardowych dla osób poniżej 18. roku życia.

Reklama

Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź / piątek 1 kwietnia 2022 r., godz. 20:30

Piłka nożna

forbetFortuna 1 LigaŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama