Reklama
Reklama

Łódź vs Śląsk – typer w BETFAN

Czas 2 min czytania
Łódź vs Śląsk – typer w BETFAN

Bartosz Guzek z Widzewa Fot. Marian Zubrzycki

Na co warto postawić w meczach ŁKS-u i Widzewa? Sprawdzamy w BETFAN.

Reklama

ŁKS – Podbeskidzie -obie drużyny strzelą bramkę, kurs – 1.84

Podbeskidzie chciałoby być ŁKS-em z minionego sezonu. Bielszczanie starają się grać widowisko i ostatnio zaczęło im się to udawać. W trzech ostatnich meczach strzelili siedem bramek. Mocna ofensywa nie idzie w parze ze szczelną defensywą. Drużyna z Bielska szczególnie na początku sezonu miała problem z zachowaniem czystego konta. ŁKS ma problemy kadrowe, ale powinniśmy oglądać otwarte spotkanie, w którym obie strony będą parły na bramkę przeciwnika.

ŁKS – Podbeskidzie

Reklama

SPRAWDŹ AKTUALNE KURSY

Widzew – GKS Tychy – poniżej 1.5 gola

GKS Tychy potrafi się świetnie bronić przed grającymi ofensywnie drużynami. Tyszanie przetrwali nawałnicę Arki i ŁKS-u, które oddały ponad dwadzieścia strzałów, zneutralizowali Podbeskidzie. Widzew jest faworytem tego spotkania, ale sam trener łodzian, Janusz Niedźwiedź przyznał –  Na środowym meczu w Tychach była grupa z klubu, a ja oglądałem ten mecz w telewizji, bo staram się obserwować przeciwników. GKS jest bardzo stabilny w obronie, co cechowało ich również w zeszłym sezonie. Może dużo nie strzelają, ale lubią głęboko bronić. Dlatego, jeśli spotka nas taka sytuacja, to będziemy musieli kruszyć obronę przeciwnika.

Widzew – GKS Tychy

Reklama
SPRAWDŹ AKTUALNE KURSY

Po zarejestrowaniu się z naszego linku (tutaj), bądź korzystając przy rejestracji z kodu LODZKISPORT BETFAN ma bonus dla każdego nowego użytkownika

Piłka nożnaTyper

BetfanŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama