Reklama
Reklama
Reklama

Łódzcy unihokeiści zagrają towarzysko

Czas < 1 min czytania
Łódzcy unihokeiści zagrają towarzysko

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź / fot. Bina Bi

Rozgrywki Ekstraligi Unihokeja wkraczają w decydującą fazę. Przed AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź pozostały już tylko dwa mecze i choć nie mają jeszcze zapewnionego utrzymania to wiele wskazuje na to, że drużyna zostaje w krajowej elicie.

Reklama

Przy okazji zbliżającego się końca sezonu ligowego w unihokeju rozpoczyna się czas znacznie większej liczbie turniejów towarzyskich. Wystartować w jednym z nich postanowili łódzcy ekstraligowcy.

Zagrają w Pruszczu

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź weźmie udział w Almedic Unihoc CUP’22 organizowanym w Pruszczu (woj. kujawsko-pomorskie) 6 marca przez SKU SP Pruszcz. W zawodach weźmie udział 8 zespołów, które podzielone zostały na 2 grupy. Do półfinałów awansują po 2 najlepsze drużyny z każdej z grup.

Reklama

Na początek z OSP, Szemraczami oraz Starowcami

Rywalami łódzkich akademików będą drużyny, o których wiemy tyle, że… nie wiemy o nich nic. Nie są to drużyny występujące w rozgrywkach ligowych, a kto kryje się pod nazwą „Szemracze” lub „Startowce” dowiemy się dopiero w dniu turnieju.

Pierwszy mecz łodzianie rozegrają w niedzielę o 13:30, drugi i trzeci odpowiednio o 14:30 oraz 15:30. Kolejne spotkania będą rozgrywane w zależności od poprzednich wyników.

Śledź wyniki na profilach drużyny w mediach społecznościowych

Reklama

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź na Facebooku

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź na Instagramie

Źródło: informacja prasowa klubu / Kacper Tyczkowski

Reklama

Inne sporty

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódźunihokej

Dodaj komentarz

Reklama