Reklama
Reklama

ŁódzkiSport.pl patronem medialnym Widzew Łódź Futsal

Czas < 1 min czytania
ŁódzkiSport.pl patronem medialnym Widzew Łódź Futsal

ŁÓDŹ. 03.10.2021 WIDZEW ŁÓDŹ FUTSAL - KS GNIEZNO FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Co mecz grad bramek, emocje do samego końca i walka o awans – to wszystko gwarantują w tym sezonie futsaliści Widzewa Łódź. A my będziemy się im przyglądać z bliska i zachęcać kibiców z Łodzi i regionu do kibicowania drużynie.

Reklama

Widzew Łódź Futsal w dobrym stylu rozpoczął sezon 2021/2022. Drużyna Marcina Stanisławskiego pewnie wygrała trzy pierwsze mecze sezonu i jako jedna z dwóch w stawce ma na koncie komplet punktów. To potwierdza przedsezonowe zapowiedzi walki o awans. By znaleźć się w elicie trzeba jednak wygrywać kolejne spotkania, w tym to najbliższe – bardzo ważne derbowe starcie z FC10 Zgierz. Jesteśmy przekonani, że czerwono-biało-czerwoni zapracują na boisku na miejsce w Futsal Ekstraklasie, a serwis ŁódzkiSport.pl będzie ich w tym wspierać jako patron medialny drużyny.

W ramach współpracy na naszych łamach publikowane będą materiały poświęcone nie tylko wynikom sportowym drużyny, ale też działalności bieżącej klubu, nastawionej między innymi na szkolenie młodzieży i upowszechnianie sportu wśród mieszkańców Łodzi i całego województwa. Widzew Łódź Futsal to bardzo ważny element całego widzewskiego środowiska, ale mamy nadzieję, że swoją grą i pozytywnym wizerunkiem zapracuje również na uznanie kibiców w regionie, a docelowo także w całym kraju. Chcemy w tym pomóc, umożliwiając kibicom uczestnictwo w życiu codziennym futsalistów.

Reklama

Tymczasem już dziś gorąco zapraszamy na niedzielny mecz z FC10 Zgierz (początek o 16:00). Bilety kupić można na stronie klubu, ale zapraszamy też do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie wkrótce będzie można wygrać wejściówki na to spotkanie.

Reklama

Piłka nożna

futsalpiłka nożnaWidzew Futsal

Dodaj komentarz

Reklama