Reklama
Reklama
Reklama

Łukasz Broź wrócił do domu

Czas < 1 min czytania
Łukasz Broź wrócił do domu

Łukasz Broź / fot. GKS Mamry Giżycko FB

Były piłkarz Widzewa Łukasz Broź został piłkarzem GKS-u Mamry Giżycko.

Reklama

„BUM!!!! WIADOMOŚĆ DNIA! Łukasz Broź wraca do Mamr! Nie patrzcie na kalendarz, dziś naprawdę nie jest 1 kwietnia! Trzykrotny reprezentant Polski, czterokrotny mistrz naszego kraju (z Legią Warszawa) i zdobywca trzech Pucharów Polski (także z Legią) po 16 latach wraca na „stare śmieci”, by pomóc „GieKSie” w walce o trzecioligowe punkty! „Diabeł”, gorąco witamy na pokładzie!” – napisano na profilu klubu z Mazur na Facebooku.

36-letni Broź przez siedem lat w latach 2006-2013 występował w Widzewie. W ekstraklasie rozegrał w nim 113 meczów i zdobył 10 goli, z czego osiem w sezonie 2012/2013. Właśnie po tych rozgrywkach trafił do Legii Warszawa, z którymi zdobywał wspomniane wyżej tytuły.

Reklama

Ostatnim klubem Brozia w ekstraklasie był Śląsk Wrocław. Tam niestety doznał kontuzji i nie wrócił już do dużego grania. Po długiej przerwie wydawało się, że wróci do gry w GKS-ie Bełchatów, ale trafił jednak do trzecioligowego MKS-u Kutno, gdzie występował z bratem Mateuszem, innym byłym widzewiakiem.

Łukasz Broź w Mamrach Giżycko

W Kutnie Broź zaliczył 9 spotkań. Karierę kontynuować będzie w Giżycku, skąd pochodzi. „Nazwisko niespełna 36-letniego piłkarza znajdowało się na szczycie listy życzeń giżyckich kibiców, pytanych o to, jakich wzmocnień oczekują przed nowym sezonem. Rozmowy z piłkarzem trwały od pewnego czasu, w minioną środę „Diabeł” pojawił się na treningu Mamr, a dziś (sobota) dowodził defensywą giżycczan w sparingowym meczu z Wigrami Suwałki. Po spotkaniu prezes GKS Janusz Sygnowski potwierdził pozyskanie 3-krotnego reprezentanta Polski (…)” – napisał portal zgizycka.pl.

„Łódzki sport” życzy „Diabłowi” zdrowia i samych zwycięstw z nową drużyną.

Reklama

Piłka nożna

Łukasz BroźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama