Reklama
Reklama

Mecz godny finału? ŁKS Commercecon zagra w Pucharze Polski

Czas < 1 min czytania
Mecz godny finału? ŁKS Commercecon zagra w Pucharze Polski

LODZ. 11.12.2021 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. LKS COMMERCECON LODZ - ENERGA MKS KALISZ N/Z ANGELIKA GAJER, KAMILA WITKOWSKA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Siatkarki ŁKS-u Commercecon nie zaliczą stycznia do udanych W sobotę mają ostatnią szansę żeby to zmienić.

Reklama

Siatkarki ŁKS-u Commercecon nie mogą zaliczyć stycznia do udanych. Najpierw dotkliwie przegrały z Developresem Rzeszów, później pokonały mistrzynie Polski z Chemika Police, ale później w dziwnych okolicznościach przegrały z dużo słabszą Mladostą Zagrzeb.

Na szczęście los dał ŁKS-owi szansę na rehabilitację. W pierwszej rundzie Pucharu Polski, ełkaesianki zagrają z Developresem Rzeszów. Drabinka pucharowa ułożyła się tak, że wiele wskazuje na to, że zwycięzca tego spotkania dojdzie do finału, ale najpierw trzeba wygrać…

Reklama

ŁKS rozstał się z Ivną Colombo, a w jej miejsce pozyskał Valnetine Diouf. Włoszka ma ponad dwa metry wzrostu i jeżeli będzie dopisywało jej zdrowie, to śmiało można założyć, że będzie gwiazdą Tauron Ligi, chociaż z Rzeszowem prawdopodobnie jeszcze nie zagra.

–  Popełniłyśmy za dużo własnych błędów, szczególnie w pierwszym i drugim secie. W trzeciej partii od początku przejęłyśmy kontrolę, narzuciłyśmy swój styl gry i pokazałyśmy, że możemy wygrać. Niestety w tych pierwszych setach totalnie nie wyszłyśmy w mecz, za duża liczba błędów w polu zagrywki, brak komunikacji, a do tego dziewczyny z Chorwacji bardzo dobrze zagrały w obronie. My musiałyśmy brak cierpliwie, ale tej cierpliwości nam zabrakło – powiedziała po porażce z Mladostą, Angelika Gajer, rozgrywająca łódzkiego zespołu.

Reklama

Pozostaje wierzyć, że ŁKS wyciągnął wnioski z ostatniej porażki i z Developresem zagra na miarę potencjału. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o 15:00. Transmisja w Polsat Box GO.

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama