Reklama
Reklama
Reklama

Michal Mašek powraca na al. Unii!

Czas < 1 min czytania
Michal Mašek powraca na al. Unii!
Reklama

ŁKS Commerecon nie zwlekał z ogłoszeniem nazwiska następcy Giuseppe Cuccariniego. Nowym trenerem biało-czerwono-białych zostanie Michal Mašek, który powraca na ławkę trenerską łódzkiego klubu po półtorarocznej przerwie!

Reklama

Przed przyjściem do ŁKS-u Commercecon Michal Mašek pracował w klubach słowackich (Doprastav Bratysława, GAT Solutions Senica), a także pełnił funkcję asystenta w Chemiku Police i Dresdner SC (z obiema drużynami sięgał po mistrzostwo ligi). Został pierwszym trenerem biało-czerwono-białych tuż po ich awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej. Spędził przy al. Unii trzy lata, w trakcie których uczynił z beniaminka elity Mistrza Polski – w pierwszym sezonie zajął z łódzką ekipą szóste miejsce, w drugim sięgnął po wicemistrzostwo, a w trzecim po mistrzowską koronę.

Po mistrzowskim sezonie Mašek opuścił ŁKS Commercecon. Został trenerem greckiego PAOK-u Saloniki oraz asystentem Marca Fenoglia w reprezentacji Słowacji. Według informacji „Przeglądu Sportowego” nowy-stary szkoleniowiec łódzkiego klubu już we wtorkowy wieczór poprowadził pierwszy trening z zespołem. „Debiut” w dobrze znanej mu roli czeka go już pojutrze – w czwartek o 17:30 ŁKS Commercecon zmierzy się bowiem na wyjeździe z E.LECLERC MOYA Radomką Radom w zaległym meczu 10. kolejki TAURON Ligi.

Reklama

Fot. Marian Zubrzycki

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama