Reklama
Reklama

Mikkel Rygaard nie jest już zawodnikiem ŁKS-u

Czas < 1 min czytania
Mikkel Rygaard nie jest już zawodnikiem ŁKS-u

Mikkel Rygaard w barwach ŁKS-u, fot. Marian Zubrzycki

Mikkel Rygaard rozwiązał kontrakt z ŁKS-em.

Reklama

Mikkel Rygaard rozwiązał kontrakt z ŁKS-em. Informację jako pierwszy podał dziennikarz Przeglądu Sportowego, Łukasz Grabowski.

Rygaard tydzień temu żalił się w duńskich mediach, że sytuacja w ŁKS-ie jest frustrująca. Zamiast skupić się na grze musi sprawdzać stan konta, a wypłaty nie pojawiają się nawet kiedy władze zapewniają, że niedługo będą. Duńczyk zarabiał 45 tysięcy złotych miesięcznie. To ogromne pieniądze jak na realia pierwszej ligi.

Reklama

Pomocnik spędził w ŁKS-ie niecały rok i zawiódł oczekiwania kibiców. Nie mógł dostawać się do gry łódzkiej drużyny. Dopiero od meczu derbowego z Widzewem stał się ważnym punktem zespołu, ale ełkaesiakom już więcej nie pomoże. Jego kontrakt został rozwiązany. ŁKS nieoficjalnie tłumaczy się redukcją kominów płacowych, ale wydaję się, że nie jest to ostatnie rozwiązanie kontraktu jakiego będziemy świadkami w najbliższym czasie.

Podobnie jak inny były ełkaesiak Łukasz Sekulski, Rygaard złożył do PZPN-u pismo i będzie domagał się odzyskania pieniędzy, które winny jest mu ŁKS.

Reklama

Z kibicami Rycerzy Wiosny Rygaard pożegnał się bramką w zremisowanym 1:1 meczu z Górnikiem Polkowice.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama