Reklama
Reklama
Reklama

Miły gest Widzewa wobec kibiców. Domowe mecze za darmo w WidzewTV

Czas < 1 min czytania
Miły gest Widzewa wobec kibiców. Domowe mecze za darmo w WidzewTV

2020-03-01 Widzew - Olimpia Mateusz Możdżeń (fot. Marian Zubrzycki)

Reklama

Klubowa telewizja Widzewa przygotowuje się do wznowienia rozgrywek II ligi. W związku z zainstniałą sytuacją epidemiologiczną, WidzewTV pokaże wszystkie domowe mecze łodzian do końca sezonu.

Reklama

Z uwagi na fakt, że wracają rozgrywki ligowe, kluba telewizja łódzkiego II-ligowca przygotowuje się do transmitowania kolejnych meczów ligowych czerwono-biało-czerwonych. 

WidzewTV na pewno pokaże wszystkie domowe występy drużyny Marcina Kaczmarka. W planach jest przeprowadzanie na żywo również transmisji z meczów wyjazdowych, ale to zależeć będzie nie tylko od decyzji gospodarzy, ale też ustaleń, regulaminów i wytycznych dotyczących organizacji spotkań w II lidze wypracowanych przez PZPN.

Reklama

Z racji braku możliwości uczestniczenia kibiców w meczach domowych Widzewa, zwłaszcza tych posiadających karnety uprawniające do oglądania z trybun wszystkich spotkań do końca sezonu, klub podjął decyzję o realizacji transmisji na żywo bezpłatnie w paśmie otwartym klubowej telewizji na kanale WidzewTV w serwisie YouTube.

Decyzja ta podyktowana jest sprzedażą ponad 16 tysięcy karnetów na mecze wiosenne Widzewa i wynikającym z tego potencjalnym zainteresowaniem transmisjami. Jedynie transmisja w kanale otwartym zagwarantuje jej stabilność i łatwy dostęp dla wszystkich posiadaczy biletów sezonowych – czytamy na widzew.com

Warto wspomnieć, że w związku z panującą pandemią, YouTube wprowadził ograniczenia systemowe dotyczące jakości publikowanych tam materiałów. Z tego powodu transmisje z meczów WidzewTV realizować będzie również transmisje za pośrednictwem własnych serwerów. 

Reklama

Dostęp kosztować będzie jeden punkt, ale za to jakość transmisji będzie prawdopodobnie dużo lepsza.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama