Reklama
Reklama

Mistrzostwa Świata w Siatkówce Kobiet. Są już bilety

Czas < 1 min czytania
Mistrzostwa Świata w Siatkówce Kobiet. Są już bilety

Mistrzostwa Świata Kobiet w Siatkówce 2022

W sprzedaży pojawiły się już bilety na siatkarski mundial, który odbędzie się w tym roku także w Łodzi.

Przypomnijmy, że mistrzostwa Polska organizuje wspólnie z Holandią. W naszym kraju mecze odbywać się będą w Łodzi, Gdańsku i Gliwicach.

Reklama

W fazie grupowej nasze miasto będzie gościć drużyny grupy C. To USA, Serbia, Niemcy, Bułgaria, Kanada i Kazachstan. Mecze rozgrywane będą w dniach 29 września – 1 października w hali Sport Arena im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego. Będą to trzy dni meczowe po trzy mecze. Pozostałych sześć spotkań odbędzie się w Arnhem.

Polskie siatkarki w Łodzi. Jest szansa!

Ale spokojnie, jest duża szansa, że polska reprezentacja też zawita w Łodzi. W drugiej fazie mistrzostw w Łodzi zostanie rozegranych kolejne szesnaście spotkań – osiem w Atlas Arenie i tyle samo w Sport Arenie. W przypadku awansu reprezentacji Polski do drugiej fazy mistrzostw, cztery mecze z udziałem Polek odbędą się w największej łódzkiej hali. Przypomnijmy, że Polska jest w grupie B z Turcją, Dominikaną, Koreą Południową, Tajlandią i Chorwacją. Mecze grupowe rozegrają w Gdańsku.

Reklama

Mistrzostwa globu potrwają od 23 września do 15 października. Można już kupować bilety na mistrzostwa, m.in. w obu łódzkich halach.

Bilety dostępne są tutaj.

Reklama
Reklama

Siatkówka

reprezentacja Polski siatkareksiatkówka

Komentowanie zablokowane

Reklama