Reklama
Reklama
Reklama

Mistrzyni Polski z ŁKS-em Commercecon wraca do Tauron Ligi

Czas < 1 min czytania
Mistrzyni Polski z ŁKS-em Commercecon wraca do Tauron Ligi

(fot. https://www.facebook.com/VolleyWroclaw)

Z ŁKS-em Commercecon zdobyła dwa medale. Po trzech latach wraca do Tauron Ligi.

Lucie Mühlsteinová, to czeska rozgrywająca, która wraz z ŁKS-em wywalczyła srebrny i złoty medal Tauron Ligi. Rozgrywająca jest żoną Michała Maska, trenera z którym siatkarki z al. Unii święciły największe sukcesy.

Reklama

Szefowie łódzkiego klubu na początku 2022 roku rozstali się ze Słowakiem. Jego miejsce zajął Michał Cichy, który z ełkaesiankami zdobył brązowy medal Tauron Ligi.

Powrót mistrzyni Polski

Mühlsteinová zakończyła karierę w 2019 roku. Wydawało się, że ostatnim klubem w jej karierze będzie ŁKS Commercecon. Przed startem sezonu, doświadczona rozgrywająca dołączyła do swojego męża, który prowadzi Volley Wrocław. Czeszka będzie pełniła rolę drugiej rozgrywającej i służyła drużynie doświadczeniem.

Reklama

Ten sezon będzie dla mnie na pewno wyjątkowy również z innego powodu – na ławce trenerskiej ponownie spotkam Michala, mojego życiowego partnera, w drużynie będzie moja najlepsza przyjaciółka, a na trybunach – syn. Wierzę, że tyle wsparcia pomoże mi jak najlepiej zaprezentować swoje atuty, w tym moje wieloletnie doświadczenie – powiedziała mistrzyni Polski z ŁKS-em po podpisaniu kontraktu z zespołem z Wrocławia.

CZYTAJ TAKŻE >>> Młode siatkarki pomogą ŁKS-owi Commercecon

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama