Reklama
Reklama
Reklama

Nazwiska kibiców pojawią się na nowym autokarze Widzewa

Czas 2 min czytania
Nazwiska kibiców pojawią się na nowym autokarze Widzewa

Zdjęcie poglądowe (fot. Canva)

Pierwszy zespół Widzewa Łódź już niedługo będzie poruszać się po Polsce zupełnie nowym autobusem w czerwono-biało-czerwonych barwach. Władze klubu zachęcają kibiców do wykupywania cegiełek, z których dochód zostanie w całości przekazany na oklejenie oraz utrzymanie nowego klubowego autokaru.
Reklama

Widzew będzie miał swój autokar

Widzew to jeden z niewielu tak rozpoznawalnych klubów piłkarskich w Polsce, który nie ma swoje własnego obrandowanego autokaru. Prezes Mateusz Dróżdż przyznał, że klubowy odpowiednio oklejony autokar to rzecz absolutnie niezbędna w takim klubie jak Widzew i że zrobi co w jego mocy, by w nowym sezonie Widzew już taki autokar miał.

Reklama

Jak powiedział, tak uczynił. Władze Klubu podpisały umowę z firmą Aro Trans, która wygrała organizowany przez Widzew przetarg na okazjonalny przewóz osób.

Przypomnijmy, że nowy widzewski autokar ma być całkiem luksusowy i ma być wyposażony m.in. komfortowe fotele o grubości siedzenia 15 cm i grubości oparcia 10 cm, gniazda 230 V oraz USB do zasilania urządzeń mobilnych dla każdego pasażera, wejście HDMI dla trenera, indywidualną klimatyzację dla pasażerów, ekspres do kawy i zamykane schowki nad fotelami.

Reklama

Autokar, którego rok produkcji nie może być wcześniejszy niż 2015, ma mieć także możliwość demontażu siedzeń według własnych potrzeb oraz montażu stolika.

Widzew – Resovia. Gospodarze zdecydowanym faworytem według NOBLEBET!

Niecałe 60 złotych za pojawienie się na burcie autokaru Widzewa

Teraz trwa zbieranie pieniędzy na obrandowanie nowego autokaru. Do zebrania potrzeba 35 tysięcy złotych. Aby zachęcić kibiców do wpłacania pieniędzy na ten cel, klub postanowił ich wynagrodzić.

Reklama

I tak, dla każdego kibica, który zdecyduje się na zakup jednej cegiełki (koszt 19,10 zł), przygotowano dedykowany, wirtualny certyfikat.

Fani, którzy zakupią pakiet trzech cegiełek, zagwarantują sobie, oprócz certyfikatu, umieszczenie na burtach autokaru swojego imienia i nazwiska, ksywki lub nazwy organizacji, które wspólnie z nazwiskami pozostałych kibiców utworzą spójną grafikę, która na razie pozostaje tajemnicą.

Przy zakupie pakietu 10 cegiełek, każdy kibic, poza certyfikatem i prawem do umieszczenia swojego nazwiska na burcie pojazdu, otrzyma zaproszenie na zwiedzanie klubowego autokaru.

Reklama

Dla tych, którzy zdecydują się na pakiet 100 cegiełek, a także dla zaproszonych sponsorów i partnerów Widzewa Łódź, Klub przygotuje zamknięte wydarzenie z okazji premiery nowego pojazdu pierwszej drużyny. Oprócz tego, darczyńca otrzyma certyfikat oraz miejsce na swoje nazwisko na boku autokaru.

CZYTAJ TAKŻE >>> Bilety na Widzew – Resovia już w sprzedaży!

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama