Reklama
Reklama
Reklama

Nowe pory meczów Widzewa. Zmiany dotyczą aż 3 meczów

Czas < 1 min czytania
Nowe pory meczów Widzewa. Zmiany dotyczą aż 3 meczów

Widzew - Zagłębie Sosnowiec 1:1 Fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN zmianie uległy terminy trzech meczów z udziałem Widzewa Łódź. Mowa o pucharowym starciu z Legią Warszawa oraz dwóch spotkaniach ligowych.

Reklama

Fortuna Puchar Polski: Widzew – Legia

Spotkanie 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski pomiędzy Widzewem Łódź a Legią Warszawa odbędzie się w środę 25 listopada o godz. 17:40.

Reklama

Pierwotnie pierwszy gwizdego sędziego w starciu z „Wojskowymi” miał zabrzmieć o godz. 20:00, jednak w związku z planowaną transmisją zawodów w telewizji Polsat Sport, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN zdecydował o zmianie godziny rozpoczęcia meczu na 17:40.

Fortuna 1 Liga: GKS Tychy – Widzew Łódź

Mecz 15. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy GKS-em Tychy a Widzewem Łódź odbędzie się w czwartek 3 grudnia o godz. 18:00.

Reklama

Spotkanie przełożono z pierwotnego terminu, jakim był środę 2 grudnia, godz. 19:00. Zmiana podyktowana jest planowaną transmisją w telewizji Polsat Sport.

Fortuna 1 Liga: Widzew Łódź – Korona Kielce

Zmianie uległ również termin meczu 16. kolejki, w którym Widzew Łódź zmierzy się z Koroną Kielce. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi w niedzielę 6 grudnia o godz. 19:10.

Reklama

Tym samym w listopadzie widzewiacy rozegrają jeszcze trzy spotkania. W najbliższy piątek (20 listopada) zmierzą się z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (godz. 17:40), następnie w środę 25 listopada podejmą Legię Warszawa (godz. 17:40), a w niedzielę 29 listopada zakończyć miesiąc starciem z Arką Gdynia (godz. 12:40).

W grudniu widzewiacy także rozegrają 3 mecze. Cykl rozpoczną wspomnianym powyżej wyjazdowym starciem z GKS-em Tychy (3 grudnia, godz. 18:00), następnie na własnym terenie podejmą zawodników Korony Kielce (6 grudnia, godz. 19:10), by 13 grudnia o godz. 12:30 zakończyć rundę jesienną meczem w Opolu, gdzie przeciwnikiem będzie miejscowa Odra.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama