Reklama
Reklama

Nowi zawodnicy ŁKS-u wybrali numery

Czas 2 min czytania
Nowi zawodnicy ŁKS-u wybrali numery

fot. ŁKS Łódź

Nowi piłkarze ŁKS-u wybrali numery i opowiedzieli, czemu wybrali łódzki klub.

Reklama

Do ŁKS-u dołączyło już czterech piłkarzy, każdy z nich wybrał numer z jakim będzie występował i powiedział kilka słów, dlaczego podjął decyzję o dołączeniu do łódzkiego klubu.

Marek Kozioł – 56

fot: ŁKS Łódź

Na pewno ambicja, chęć rozwoju i ambitny cel który jest przed tym klubem. Nawet to co widzimy za naszymi plecami (powstające pozostałe trybuny Stadionu Króla – przyp.red.) to dobitnie świadczy o tym, że ŁKS chce się rozwijać, chce piąć się na szczyt.

Reklama
lkslodz.pl

Nacho Monsalve – 4

fot. ŁKS Łódź

Polska liga jest bardzo ciekawa. Myślę, że w Łodzi mogę się jeszcze bardziej rozwinąć jako piłkarz. Odbyliśmy kilka rozmów. Dyrektor sportowy miał dla mnie poważną propozycję, a ponadto spodobał mi się sposób, w jaki on pracuje. Rozmawiałem też z moimi agentami i uznaliśmy, że to świetny projekt, w którym warto uczestniczyć.

lkslodz.pl

Stipe Jurić – 98

fot. ŁKS Łódź

Jestem w Siroki od piętnastego roku życia. Siedziba tego klubu znajduje się 100 kilometrów od mojego rodzinnego domu, ale nigdy mi to nie przeszkadzało, bo gra tam zawsze była moim marzenie. Spędziłem w Siroki siedem lat, to dużo czasu. Przez trzy ostatnie lata występowałem w pierwszym zespole i było to dla mnie wspaniałe doświadczenie. Zwłaszcza te minione rozgrywki były bardzo udane, bo udało nam się zagrać w kwalifikacjach Ligi Europy. Myślę, że teraz jest dla mnie najlepszy czas na wyjazd, czekałem na taką okazję i nadeszła. Biorąc pod uwagę kibiców, stadion i całą bazę treningową, ŁKS jest dla mnie wymarzonym klubem. Co więcej, Polska to także piękne miejsce, dlatego już nie mogę się doczekać, aby poznać lepiej zarówno klub, miasto, jak i kraj. Kiedy tylko zobaczyłem maila, dzięki któremu mogłem poczuć atmosferę klubu od środka, atmosferę meczu derbowego i zobaczyć miasto, praktycznie od razu byłem zdecydowany. To było dla mnie prawdziwe „wow” i w tym momencie nawet inne oferty zeszły na dalszy plan.

https://lkslodz.pl/aktualnosci/stipe-juric-instynkt-snajpera-jest-moim-najwiekszym-atutem/

Javi Moreno – 23

fot. ŁKS Łódź

Almeria to dla mnie szczególny klub. Dał mi możliwość rozwoju i pozwolił dzielić szatnię ze wspaniałymi piłkarzami. Przeżyłem tam wiele niezapomnianych chwil. Jeśli chodzi o UCAM Murcia, to jestem im bardzo wdzięczny, że mi zaufali. Mogłem tam pokazać swoje umiejętności i rozwijać się, co teraz pozwoliło mi dotrzeć tutaj, czyli do ŁKS-u 

Reklama
lkslodz.pl

Fot: ŁKS Łódź

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama