Reklama
Reklama

Nowy sponsor przed ważnym meczem Master Pharm Rugby Łódź

Czas < 1 min czytania
Nowy sponsor przed ważnym meczem Master Pharm Rugby Łódź

Przed zespołem Master Pharm Rugby Łódź bardzo ważny mecz (fot. Marian Zubrzycki)

Drużyna Master Pharm Rugby Łódź ma nowego sponsora. Firma Sawo Gruz została zaprezentowana podczas konferencji przed jednym z najważniejszych meczów w sezonie - z RC Lechią Gdańsk.

W konferencji, która obyła się na stadionie przy al. Piłsudskiego 138, wzięli udział prezes Budowlanych – Krzysztof Serafin, oraz trener I drużyny Przemysław Szyburski. Nie zabrakło również przedstawiciela nowego sponsora klubu, firmy Sawo Gruz – Marcina Szałapskiego.

Reklama

– Rugby generuje duże emocje. Chcemy wspólnie osiągać sukcesy. Motorem skojarzeniowym wejścia do klubu jest nazwa – Budowlani Łódź. A my pochodzimy właśnie z branży budowlanej – powiedział Marcin Szałapski. Umowa z klubem została podpisana na rok.

Master Pharm Rugby Łódź z szansą na medal

Drużyna łódzkich rugbistów wciąż ma szanse na brązowy medal mistrzostw Polski. Strata do czwartej Lechii jest niewielka, bo wynosi zaledwie 7 punktów.

Reklama

Okazja, by zmniejszyć różnicę już w najbliższą niedzielę, bo łodzianie podejmować będą u siebie właśnie gdańską Lechię. Problemem może okazać się jednak sytuacja kadrowa w zespole Master Pharm Rugby Łódź, która nie jest łatwa. Na klubie ciąży zakaz transferowy, a pojawiające się kontuzje nie ułatwiają sprawy.

– W żadnym meczu się nie poddajemy. Cały czas mamy szanse na medal, a to buduje drużynę w ciężkich chwilach – komentuje trener Budowlanych, Przemysław Szyburski.

Reklama

Master Pharm Budowlani Łódź – RC Lechia Gdańsk
Niedziela, 29 maja 2022, godz. 14:00
Stadion Widzewa, al. Piłsudskiego 138, Łódź

Reklama

Inne sporty

Master Pharm Rugby

Komentowanie zablokowane

Reklama