Reklama
Reklama
Reklama

Od wtorku zapisy na mecz Widzewa z GKS-em Tychy

Czas 2 min czytania
Od wtorku zapisy na mecz Widzewa z GKS-em Tychy

Kibice Widzewa

Reklama

We wtorek w południe ruszają zapisy na piątkowy mecz Widzewa z GKS-em Tychy.

Reklama

Mecz rozpocznie się w piątek o godz. 17.40. Na stadionie będzie mogło być zajęte 25 proc. trybun. Oznacza to, że spotkanie obejrzeć może 4360.

Widzew poinformował właśnie, że rozpoczyna zapisy na mecz z GKS-em. I tak – ruszą one we wtorek 25 maja o godz. 12 i potrwają do środy do godz. 22. Osoba posiadająca karnet na spotkania czerwono-biało-czerwonych musi zadeklarować chęć udziału w najbliższym domowym meczu ligowym łodzian za pośrednictwem dedykowanej strony. Tam po zalogowaniu podać trzeba numer karnetu, PESEL, adres e-mail i numer telefonu, a także wybrać preferencje dotyczące miejsca na stadionie (w ramach każdego biletu przypisane zostanie konkretne miejsce, które z uwagi na zasady udostępniania trybun, tj. konieczność rozmieszczenia kibiców co czwarte miejsce siedzące, różnić będzie się od miejsca wskazanego na karnecie – wyjątek od rozmieszczenia osób w ustawowo narzuconych odstępach stanowić będą osoby dorosłe z dziećmi do 13. roku życia, osoby żyjące we wspólnym gospodarstwie domowym, osoby niepełnosprawne z opiekunami i osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogą poruszać się samodzielnie).

Reklama

Podobnie jak w rundzie jesiennej, pierwszeństwo uczestnictwa w meczu z GKS-em będą mieli posiadający karnet członkowie Klubu „1910”, czyli osoby regularnie finansujące akcję Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy, będącą sponsorem strategicznym Akademii Widzewa.

W dalszej kolejności miejsca przydzielone zostaną posiadaczom karnetów, którzy zgłosili się na mniejszą liczbę meczów w bieżącym sezonie Fortuna 1 Ligi. W związku z tym pierwszeństwo będą mieli karnetowicze, którzy w tym sezonie ani razu nie byli jeszcze na domowym meczu Widzewa, a następnie ci, z których karnetów skorzystano kolejno raz, dwukrotnie i trzykrotnie. Jeśli wówczas pula wejściówek nie zostanie wyczerpana, bilety trafią do otwartej sprzedaży.

Możliwe też będzie przepisanie miejsca karnetowego na innego posiadacza karnetu (bez dopłaty, nawet jeśli zmianie ulega np. kategoria wiekowa). Zmiana danych na bilecie możliwa będzie jednak dopiero po przypisaniu biletu do karnetu, najpóźniej do piątku 28 maja do godz. 12.

Reklama

W dniu meczu wejść na stadion będzie można jedynie na podstawie okazania bezpłatnego biletu (najlepiej w formie wydruku, alternatywnie – na ekranie smartfona), który będzie można pobrać ze swojego konta w systemie biletowym. Posiadacz biletu będzie zobowiązany do okazania na wejściu dokumentu potwierdzającego tożsamość zgodnie z danymi na bilecie (na podstawie numeru PESEL).

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama