Reklama
Reklama
Reklama

Okno transferowe w TauronLidze otwarte. Co słychać w ŁKS Commercecon?

Czas < 1 min czytania
Okno transferowe w TauronLidze otwarte. Co słychać w ŁKS Commercecon?

LODZ. 30.01.2021 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. Grot Budowlani LODZ - LKS COMMERCECON LODZ N/Z KATARINA LAZOVIC, KATARZYNA ZAROSLINSKA-KROL, MAGDALENA SAAD, NADIA NINKOVIC, ALEKSANDRA WOJCIK, BRITT BONGAERTS FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

Reklama

W TauronLidze rozpoczęło się okno transferowe. Poznaliśmy klub, w którym zagra wychowanka i libero ŁKS Commercecon – Magdalena Saad.

Reklama

Saad po roku w ŁKS-ie przechodzi do Pałacu Bydgoszcz. Łódzka drużyna jeszcze nie ogłosiła nowej libero, która ją zastąpi, ale spekuluje się, że będzie to Paulina Maj-Erwardt. Radomka Radom pozyskała aż trzy siatkarki ŁKS-u Commercecon. Do czwartej drużyny w Polsce dołączyły już Katarzyna Zaroślińska-Król i Aleksandra Wójcik, a klub zaraz ma ogłosić pozyskanie Aleksandry Pasznik. Katarina Lazović i Britt Bonagerts będą kontynuowały karierę we Włoszech. Ann Kalandadze zostanie w Polsce, a jej nowym pracodawcą prawdopodobnie będzie Developres Rzeszów.

Do ŁKS Commercecon dołączyły już: przyjmująca Julita Piasecka (była zawodniczką łódzkiej drużyny już w zeszłym roku, ale w tym sezonie kształciła się i grała w SMS-ie Szczyrk), rozgrywająca Angelika Gajer i atakująca Weronika Sobiczewska. O kolejnych wzmocnieniach dowiemy się już niedługo. Nadję Ninković na pozycji środkowej ma zastąpić Kamila Witkowska, która w poniedziałek pożegnała się z Volleyem Wrocław. Prezes ŁKS Commercecon Hubert Hoffman zapowiadał, że buduje drużynę, która będzie w stanie sięgnąć po złoty medal TauronLigi i wszystko wskazuje na to, że nie były to puste słowa.

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama