Reklama
Reklama
Reklama

Petar Mikulić: „Czuję się tutaj bardzo dobrze”

Czas < 1 min czytania
Petar Mikulić: „Czuję się tutaj bardzo dobrze”

Petar Mikulić fot. widzew.com / Marcin Bryja

Petar Mikulić to jeden z piłkarzy, którzy dołączyli do Widzewa w letnim okienku transferowym. 20-letni Chorwat podkreśla, że w klubie z al. Piłsudskiego czuje się bardzo dobrze i jest zadowolony z minionych tygodni, przepracowanych pod okiem trenera Dobiego.

Reklama

Mikulić bardzo skorzystał na krótkim zgrupowaniu, na którym widzewiacy przebywali w minionym tygodniu. 

– Cały obóz i atmosfera na nim były świetne. Znam już większość imion i nazwisk, chociaż z kilkoma mam jeszcze problem (śmiech). Wszyscy są bardzo pomocni – zarówno zawodnicy, jak i sztab. Czuję się w tej grupie bardzo dobrze – przyznał Petar Mikulić.

Reklama

Młody Chorwat, który ma na koncie występy w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju, to nominalnie lewy obrońca. Zawodnik występujący na tej pozycji w każdym meczu ma sporo zadań nie tylko w defensywie, ale również w ofensywie. Mikulić znakomicie odnajduje się w tej roli. Podoba mu się też sposób pracy trenera Dobiego. 

– Trenujemy bardzo intensywnie, ale przede wszystkim z piłką, co bardzo mi odpowiada – podkreślił 20-latek.

Mikulić ma już na koncie premierowe zwycięstwo w barwach Widzewa. Z nim w składzie czerwono-biało-czerwoni w sobotę w meczu kontrolnym pokonali jednego z ligowych rywali – GKS Tychy (3:1). 

Reklama

– Cieszę się, że w moim pierwszym występie drużyna wypadła dobrze. Fajnie, że zaczynamy razem od zwycięstwa, to bardzo ważne. Teraz myślimy już jednak tylko o lidze i o tym, żeby dobrze w niej wystartować – zakończył młody obrońca.

źródło / foto: widzew.com / Marcin Bryja

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama