Reklama
Reklama
Reklama

Piłkarz Widzewa graczem kolejki?

Czas < 1 min czytania
Piłkarz Widzewa graczem kolejki?

Ernest Terpiłowski po zdobyciu gola dla Widzewa FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Ernest Terpiłowski z Widzewa może zostać piłkarzem 26. kolejki Fortuna 1. Ligi. I pewnie zostanie.

Reklama

W niedzielnym meczu Widzewa z GKS-em Tychy młodzieżowiec łódzkiej drużyny po raz pierwszy zagrał w pierwszym składzie. Pierwszą połowę miał słabszą, ale w drugiej rozwinął skrzydła. To właśnie on strzelił wyrównującego gola.

– Bramka bardzo mnie cieszy, tym bardziej że spotkanie też nie było łatwe. Fajnie, że mogłem wyrównać stan rywalizacji tym trafieniem i dodać naszej drużynie skrzydeł. Zawsze staram dawać z siebie sto procent i walczyć do samego końca – dziś moje zaangażowanie przyniosło drużynie dużo korzyści. (…) Mogłem mieć w tym meczu także asystę, ale nie będę wypominał tej sytuacji Bartkowi Guzdkowi – takie rzeczy po prostu się zdarzają i mogą przytrafić się każdemu – skomentował swój występ 20-latek.

Reklama

Teraz Terpiłowski może zostać graczem całej kolejki, bo nominowała go do tego Fortuna 1. Liga. Głosować można na Twitterze. Rywalami widzewiaka są Hubert Adamczyk z Arki Gdynia oraz Łukasz Kędziora z Odry Opole. Znając kibiców Widzewa i ich udział w tego typu głosowaniach… Ernest gratulacje!

Reklama

Piłka nożna

Ernest TerpiłowskiWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama