Reklama
Reklama
Reklama

Piłkarz Widzewa przeszedł operację

Czas < 1 min czytania
Piłkarz Widzewa przeszedł operację

Widzew Łódź - Cracovia. Sędzia Piotr Lasyk i Fabio Nunes

Fabio Nunes, wahadłowy Widzewa, jest już po operacji. Zabieg się udał i piłkarza czeka rehabilitacja.

Tak jak informowaliśmy, piłkarze Widzew wznowili w środę treningi po trzydniowych urlopach. W zajęciach w ograniczonym zakresie brali udział Bartłomiej Pawłowski, Ernest Terpiłowski i Juljan Shehu. Cała trójka łączyła pracę z całym zespołem z ćwiczeniami rehabilitacyjnymi pod okiem trenera przygotowania motorycznego. Jak informuje klub, albański pomocnik do pełnej sprawności wróci w trakcie mikrocyklu przed meczem z Rakowem Częstochowa, który rozegrany zostanie w Sercu Łodzi 2 października.

Reklama

Co ważne, do normalnego treningu, ze 100-procentowym obciążeniem wrócił Mateusz Żyro, który opuścił mecze z Cracovią i Stalą Mielec.

Z kolegami trenował też Marek Hanousek, który narzeka na uraz barku, ale trenuje już indywidualnie. Tak jak pisaliśmy, jego przerwa potrwa około dwóch tygodni.

Reklama

Fabio Nunes po operacji

Portugalski pomocnik, który w meczu z Cracovią doznał poważnego urazu stawu skokowego, pomyślnie przeszedł operację przeprowadzaną przez profesora Marcina Domżalskiego z przychodni SPORTO. W czwartek Nunes wróci do domu i rozpocznie rehabilitację pod okiem klubowych fizjoterapeutów.

Piłka nożna

Fabio NunesMateusz ŻyroWidzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama