Reklama
Reklama

Piłkarz Widzewa zawodnikiem kwietnia w lidze?

Czas < 1 min czytania
Piłkarz Widzewa zawodnikiem kwietnia w lidze?

Henrich Ravas, Widzew Łódź/fot. Marcin Bryja, widzew.com

Henrich Ravas może zostać Piłkarzem Miesiąca w Fortuna 1. Lidze.

Reklama

Za nami kwiecień, więc czas na wybór piłkarza miesiąca. Organizator rozgrywek nominował pięciu piłkarzy, którzy wyróżnili się w kwietniu. To Hubert Adamczyk z Arki Gdynia. Jurich Carolina z Miedzi Legnica, Szymon Kobusiński z Puszczy Niepołomice, Jewgienij Szykawka z Korony Kielce i wspomniany już Ravas. To gracze, który kibice uznawali za najlepszych w poszczególnych kolejkach Fortuna 1. Ligi.

Kibice mogą oddać głos na swojego faworyta do wtorku (3 maja, godzina 18)  na oficjalnej stronie Fortuna 1 Ligi na portalu Facebook (www.facebook.com/1liga.org). W tym czasie swoich kandydatów wskaże też panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Reklama

Zwycięzca głosowania kibiców otrzyma 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte będzie 1 punkt. Piłkarzem kwietnia zostanie zawodnik, który uzyska najwięcej punktów. Przypomnijmy, że piłkarzem miesiąca w lidze we wrześniu był Juliusz Letniowski.

Laureat nagrody za kwiecień będzie mógł wskazać cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek przekaże 10 000 zł.

Reklama
Reklama

Piłka nożna

Henrich RavasWidzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama