Reklama
Reklama
Reklama

Polsat zawiesił komentatora meczów Widzewa i ŁKS-u

Czas < 1 min czytania
Polsat zawiesił komentatora meczów Widzewa i ŁKS-u

Polsat Sport FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Marcin Feddek został zawieszony przez Polsat – donosi portal Weszło.com.

Reklama

Kilka dni temu Marcin Feddek komentował mecz Manchesteru City z Atletico Madryt w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Jak donosi Weszło.com, to właśnie ze względu na słowa wypowiedziane podczas tego spotkania Feddek będzie musiał przymusowo odpocząć od komentowania spotkań piłkarskich.

Podczas meczu Marcin Feddek popełnił kilka błędów merytorycznych, a do tego, mówiąc na temat kontraktu reklamowego piłkarza Manchesteru City – Jacka Grealisha – z marką modową, przytoczył anegdotę o swojej znajomej, która nie przepada za ową marką i wypalił na antenie: „Gucci srucci”. 

Reklama

W sieci szybko pojawiły się dziesiątki opinii i krytycznych słów pod adresem znanego komentatora Polsatu. Stacja także nie była obojętna na jego zachowanie i, jak czytamy na Weszło.com, zawiesiła go na miesiąc.

Feddek nie skomentuje meczów Widzewa i ŁKS-u

Marcin Feddek często był krytykowany przez kibiców oglądających mecze Fortuna Pucharu Polski i Fortuna 1 Ligi transmitowane na antenach Polsatu. Sporo nieprzychylnych komentarzy na Twitterze padało pod jego adresem szczególnie ze strony sympatyków Widzewa, którzy zarzucali mu kiepski research i słabe przygotowanie do meczów.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama