Reklama
Reklama
Reklama

Profesor Arkadiusz Malarz – oceny piłkarzy ŁKS

Czas 2 min czytania
Profesor Arkadiusz Malarz – oceny piłkarzy ŁKS

Pirulo - najlepszy piłkarz Fortuna 1. Ligi Fot. Marian Zubrzycki

Po profesorsku zagrał dziś Arkadiusz Malarz i inni piłkarze ŁKS-u, dlatego zasłużyli na (prawie) same dobre oceny.

Reklama

Arkadiusz Malarz – 5

Bezbłędny, dzięki swojemu doświadczeniu wyjmował wszystkie strzały. Nie popełnił ani jednego błędu, mimo że już w pierwszej połowie nabawił się kontuzji, z którą grał do końca. Takiego bramkarza chcemy oglądać. Główny architekt wygranej ŁKS-u.

Adrian Klimczak – 3

Mało widoczny, starał się wymieniać piłkę z kolegami ze środka pola, ale za dużo korzyści z tego nie było. Dwa razy dał się urwać Rosołkowi, po jego błędach ratowali Maksymilian Rozwandowicz i Carlos Moros-Gracia.

Reklama

Adam Marciniak – 5

Bardzo pewny punkt defensywy, nie pozwalał rywalom na zbyt dużo. Rozprowadzał piłkę po profesorsku, umiał też ją zatrzymać kiedy była potrzeba. Świetny występ wychowanka ŁKS-u.

Carlos Moros Gracia – 3+

Zaczął podobnie jak cała drużyna, czyli słabo. Im dłużej grał tym czuł się pewniejszy. Jednym wślizgiem zatrzymał podanie, które gdyby dotarło zostawiłoby napastnika Arki w sytuacji sam na sam. Brakuje mu zwrotności ale nadrabia inteligencją boiskową.

Kamil Dankowski – 2

Najsłabszy z trzech ostatnich występów Dankowskiego, próbował dośrodkowań, ale te nie trafiały do adresata. Widać, że kiedy Akra przycisnęła ŁKS to grał najbardziej chaotycznie, zabrakło mu spokoju. Zszedł z kontuzją

Reklama

Makysmilian Rozwandowicz – 3

Jak zwykle niewidoczny. Miałby ocenę jak Dankowski, ale raz dobrze przeciął podanie przeciwnika i Arka nie stworzyła sobie groźnej sytuacji.

Antonio Dominugez – 3

Mocno w cieniu Michała Trąbki, raz gdyby jego podanie doszło do Pirulo ŁKS cieszyłby się z bramki dużo wcześniej.

Michał Trąbka – 5

Kreator gry ŁKS-u. Odbierał piłki na własnej połowie, ruszał z nimi do ataku, to po jego świetnym podaniu gola zdobył Pirulo. Przy nowym trenerze Trąbka gra jak nigdy wcześniej.

Reklama

Piotr Gryszkiewicz – 2

Rzadko kiedy miał piłkę przy nodze, a gdy już miał nie robił z niej użytku. Słaby występ młodzieżowca ŁKS-u. Trzeci mecz z rzędu ma piłkę meczową na nodze i marnuje sytuację.

Ricardinho – 4

Nie zdobył bramki, ale na boisku harował jak wół. Walczył o każdą piłkę, o każdy centymetr pola. Dzięki jego świetnej pracy więcej miejsca mieli Trąbka i Pirulo.

Pirulo -5

Strzelec gola dającego ŁKS finał baraży, na którego cały mecz uczciwie pracował, jak mówi trener Pogorzała „Zdobyte gole są konsekwencją dobrej gry, a nie dobra gra konsekwencją zdobytych goli”. Tak było u Hiszpana.

Reklama

Maciej Wolski, Jakub Tosik, Maciej Dąbrowski, Oskar Koprowski – wyjściowa nota 3

Nie mieli za dużo do roboty, nie grali zbyt długo, ale ŁKS nie stracił z nimi na boisku gola.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama