Reklama
Reklama

Przedłużyć nadzieje na medal. PGE Skra znów zagra w Zawierciu

Czas 2 min czytania
Przedłużyć nadzieje na medal. PGE Skra znów zagra w Zawierciu

Czas na czwarty mecz o brąz z udziałem PGE Skry Bełchatów (fot. Marian Zubrzycki)

Przed siatkarzami PGE Skry Bełchatów czwarty mecz o brąz mistrzostw Polski. W rywalizacji do trzech zwycięstw 2:1 prowadzi Aluron CMC Warta Zawiercie. Jeśli bełchatowianie chcą jeszcze powalczyć o medal, to w piątek w Zawierciu muszą wygrać.

W meczach o brąz górą goście

Pierwsze spotkanie w Bełchatowie wygrała Aluron CMC Warta Zawiercie, chociaż PGE Skra Bełchatów miała wszystko w swoich rękach, bo w tie-breaku miała piłki meczowe. Z drugiego meczu bełchatowianie wyszli zwycięsko, chociaż też potrzebne było pięć setów. W trzecim meczu znowu lepsi okazali się goście, którzy wyjątkowo zwyciężyli 3:0.

Reklama

Przed nami czwarty mecz tych drużyn. W lepszej sytuacji są oczywiście gospodarze, którym do zdobycia brązowego medalu brakuje już tylko jednego zwycięstwa. W Bełchatowie jednak są pewni swoich umiejętności i zapowiadają, że rywalizacja rozstrzygnie się w pięciu meczach.

– Mogę powiedzieć, że wygramy ten mecz i widzimy się 17 maja u nas, w Bełchatowie, na meczu o brązowy medal. Jesteśmy zdeterminowani, wiemy o tym, co nam nie wyszło, ale znamy jakość naszego zespołu. Wygraliśmy tam ostatni mecz, więc nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy to powtórzyli i wrócili do Bełchatowa – mówi Robert Kaźmierczak, statystyk PGE Skry Bełchatów.

Reklama

– Damy z siebie sto procent, żeby wrócić do Bełchatowa, zagrać piąty mecz przed naszymi kibicami i wywalczyć brązowy medal na ich oczach. Myślę, że jesteśmy w stanie to zrobić i to byłby dla nich wspaniały prezent – podkreśla z kolei Milad Ebadipour.

SPONSOREM PGE SKRY BEŁCHATÓW JEST CEGIELNIA GRABARZ. SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Aluron CMC Warta Zawiercie – PGE Skra Bełchatów. LV BET: Faworytem gospodarze

Chociaż w tej rywalizacji górą do tej pory za każdym razem byli goście, to bukmacherzy są zgodni, że to siatkarze Warty są faworytami piątkowego starcia. Tym ciekawiej wygląda kurs 2,4 na PGE Skrę, który oferuje LV BET. A to nie wszystko, co oferuje bukmacher.

Reklama

WIĘCEJ KURSÓW OD LVBET NA MECZ Aluron CMC Warta Zawiercie – PGE Skra Bełchatów

Aluron CMC Warta Zawiercie – PGE Skra Bełchatów
Piątek, 13 maja 2022, godz. 20:20

*LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Reklama

Siatkówka

PGE Skra Bełchatów

Dodaj komentarz

Reklama