Reklama
Reklama
Reklama

„Przegląd Sportowy”: Piotr Janczukowicz zostanie nowym napastnikiem ŁKS-u

Czas < 1 min czytania
„Przegląd Sportowy”: Piotr Janczukowicz zostanie nowym napastnikiem ŁKS-u

Drużyna ŁKS-u Łódź mobilizuje się przed jednym z meczów FOT. Marian Zubrzycki

Łukasz Grabowski z „Przeglądu Sportowego” poinformował, że według jego źródeł do ŁKS-u ma dołączyć w styczniu trzeci napastnik – 20-letni Piotr Janczukowicz z występującej w 2. Lidze Olimpii Grudziądz.

Reklama

Janczukowicz rozpoczął swoją przygodę z piłką w ekipach juniorskich z Pomorza. Następnie wyjechał do Niemiec, gdzie występował w młodzieżowych zespołach m.in. SV Böblingen i SV Stuttgarter Kickers. W czerwcu ubiegłego roku związał się pierwszym seniorskim kontraktem, zostając piłkarzem Olimpii Grudziądz.

W rundzie jesiennej trwającego sezonu Janczukowicz był jednym z podstawowych graczy biało-zielonych. Zagrał w siedemnastu ligowych meczach, w których zdobył łącznie pięć bramek i zanotował dwie asysty. Według Grabowskiego oprócz ŁKS-u o podpis Janczukowicza zabiegać miało również kilka innych klubów, w tym także drużyny z PKO Ekstraklasy.

Reklama

20-latek jest przymierzany do roli potencjalnego zmiennika Corrala i Sekulskiego. Oprócz tego miałby także zwiększyć rywalizację wśród młodzieżowców oraz dać trenerowi Stawowemu większy wachlarz możliwości przy wyborze lewoskrzydłowego.

Fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama