Reklama
Reklama
Reklama

Przygotowania do Legii czas start! Widzewiacy trenowali na Łodziance

Czas < 1 min czytania
Przygotowania do Legii czas start! Widzewiacy trenowali na Łodziance

PILKA NOZNA. PKO EKSTRAKLASA. WIDZEW LODZ. TRENING N/Z ERNEST TERPILOWSKI FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Piłkarze Widzewa Łódź mają za sobą pierwszy trening podczas mikrocyklu przed meczem z Legią Warszawa. W poniedziałkowe popołudnie widzewiacy trenowali na naturalnym boisku ośrodka przy ul. Małachowskiego.

Pierwszy trening przed meczem z Legią na Łodziance

Już w piątkowy wieczór, o godzinie 20:30, zabrzmi pierwszy gwizder hitowego spotkania 5. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Widzewem Łódź a Legią Warszawa. To oznacza, że przygotowania do tego meczu będą wyjątkowo krótkie i potrwają tylko cztery dni. Pierwsze z zajęć już za widzewiakami.

Reklama

Zajęcia na boisku ośrodka przy ul. Małachowskiego rozpoczęły się kilka minut po godzinie 17:00. Widzewiacy niemal cały trening poświęcili na ćwiczenia różnych wariantów akcji ofensywnych oraz szlifowanie taktyki na piątkowy mecz.

W zajęciach, z wiadomych względów, udziału nie wziął Mattia Montini. Dziś rano informowaliśmy o tym, że Włoch rozwiązał już kontrakt z Widzewem. Do kolegów z drużyny dołączył natomiast Filip Zawadzki, który w ostatnich dniach zmagał się z chorobą. Teraz już jednak wrócił do zdrowia i rywalizuje o miejsce w kadrze na spotkanie z Legią wraz z innymi młodzieżowcami.

CZYTAJ TAKŻE >>> Magia Widzewa działa. Lepsza ostatnio tylko Legia

Reklama

Krótki mikrocykl przed Widzew – Legia

Przez kolejne trzy dni widzewiacy będą trenować przed południem. We wtorek zawodnicy zrealizują trening na boisku naturalnym na Łodziance, a po zajęciach krótkie programy indywidualne w siłowni. Z kolei na środę zaplanowano trening na płycie głównej stadionu przy al. Piłsudskiego 138.

W czwartek przed zbiórką odbędzie się konferencja prasowa z udziałem trenera Janusza Niedźwiedzia i jednego z zawodników pierwszej drużyny, a następnie o godz. 10:50 na Łodziance zaplanowano ostatni trening przed meczem z Legią

Spotkanie Widzew – Legia rozpocznie się natomiast w piątek 12 sierpnia o 20:30.

CZYTAJ TAKŻE >>>Kiedy transfery do Widzewa? Dróżdż: „Tematy rozstrzygną się pod koniec okna”

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama