Reklama
Reklama

Sekulski do Kielc(?), Ricardinho do… – transfery ŁKS-u

Czas 2 min czytania
Sekulski do Kielc(?), Ricardinho do… – transfery ŁKS-u

Ricardinho strzela pięknego gola, który dał ŁKS remis w derbach Łodzi (fot. Marian Zubrzycki)

Potężnie zaczął się zbroić ŁKS, trzeba pamiętać, że są też zawodnicy, którzy mogą odejść z klubu. Dokąd?

Reklama

Jak informowało niedawno ŁKSFans.pl Łukasz Sekulski przejdzie do Korony Kielce. Udało nam się ustalić, że rzeczywiście napastnik negocjuje z klubem ze świętokrzyskiego, ale jeszcze we wtorek rozbieżności finansowe przy wysokości kontraktu były na tyle duże, że rozmowy muszą trochę potrwać. Trzeba pamiętać, że Sekulski ma już 31 lat i może to być jego ostatni duży klub w karierze, więc chce zarobić jak najwięcej. Nie oznacza to oczywiście, że nie dojdzie do porozumienia z Koroną. Po prostu, na ogłoszenie jego transferu będzie trzeba jeszcze chwilę poczekać.

Ricardinho zostanie w Polsce?

O tym, że ŁKS rozstanie się z Brazylijczykiem mówi się od dawna. Nawet na pierwszym treningu ełkaesiaków, na którym Ricaridnho się nie pojawił, bo jak informował klub, dostał dłuższy urlop, żeby mógł spędzić więcej czasu w ojczyźnie, nie dało się nie słyszeć pogłosek o odejściu napastnika. Według naszej wiedzy Brazylijczyk zarabiał najwięcej w ŁKS-ie, a być może nawet najwięcej ze wszystkich piłkarzy w Łodzi. Zawiódł w najważniejszych meczach, nie wszedł w nich w rolę lidera i łódzki klub chce się z nim rozstać, a mocniej postawić na Samuela Corrla i Stipe Juricia. Trzecim, rezerwowym napastnikiem może być Piotr Janczukowicz.

Reklama

Gdzie może odejść Ricairdnho? Podobno ma oferty i z polskiej ekstraklasy, i z zagranicy.

Wybierze tą, która będzie dla niego finansowo najkorzystniejsza. Nikt, oprócz włodarzy ŁKS-u nie wie, czy klub zarobi na tym transferze, bo usłyszeliśmy już wiele sprzecznych informacji. Niektórzy mówią, że Brazylijczyk mógł rozwiązać kontrakt, po tym jak ŁKS nie awansował, inni, że jego kontrakt jest cały czas ważny i w grę wchodzi tylko transfer gotówkowy.

Póki co nikt nie złożył poważnych ofert za Pirulo i Michała Trąbkę, czyli graczy, o których odejście, kibice ŁKS-u martwią się najbardziej. Obaj zawodnicy mają wpisane wysokie klauzule odstępnego i opuszczą Łódź, tylko jeżeli, któryś klub będzie skłonny je aktywować.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Reklama