Reklama
Reklama

Sparing ŁKS Commercecon z kibicami. Można kupować karnety

Czas < 1 min czytania
Sparing ŁKS Commercecon z kibicami. Można kupować karnety

W czwartek ŁKS Commercecon rozegra sparing z Radomką Radom. Kibice mile widziani.

Reklama

W czwartek, o 18:00 ŁKS Commercecon rozegra domowy sparing z Radomką Radom. Wstęp jest darmowy, ale ze względu na obostrzenia, wejść będzie mogło 250 kibiców. Łodzianki niedawno rywalizowały z ekipą z Radomia o brązowy medal TauronLigi i wygrały. W nadchodzącym sezonie w składzie Radomki będziemy mogli oglądać kilka byłych ełkeasianek: Katarzynę Zaroślińską-Król, Aleksandrę Pasznik, Aleksandrę Wójcik i Zuzanne Efimineko-Młotkowską. Do tej pory radomianki rozegrały jeden sparing z Developresem Sky Rzeszów. Przegrały go 2:3. ŁKS Commercecon ma za sobą pięć meczów: dwie wygrane z Kaliszem, wygraną z Budowlanymi, porażkę z Poczdamem i wygraną z Legionovią. Podopieczne Michała Maska trenują ciężko, bo przez to, że dwie zagraniczne zawodniczki do końca września będą na zgrupowaniach kadr narodowych, drużyna będzie musiała się zgrywać kiedy ruszy liga.

Nadal dostępne są karnety na mecze brązowych medalistek mistrzostw Polski. Dzieci w wieku 5-10 lat w sezonie 2021/2020 na mecz wejdą za symboliczną złotówkę. Zamiast kupować bilet na każde spotkanie, warto za jednym zamachem wyrobić karnet Młody Siatkofan w cenie 20 zł.

Reklama

Dla dorosłych cena abonamentu sezonowego wynosi 250 złotych jeżeli kibic wcześniej nie posiadał karnetu i 200 złotych, dla przedłużających na następny rok. Co ważne w tej cenie ŁKS Commerceceon zawarł też mecze fazy play-off i Pucharu Polski, a przedłużający w ramach uznania za darmo wejdą też na europejskie puchary. Ulgowe karnety kosztują 120 złotych dla kibiców, którzy kupują go pierwszy raz i 100 złotych przy przedłużeniu. Jest też opcja karnetu „Siatkofan”. Wejściówka normalna kosztuje 400 złotych, a ulgowa 200. W tej cenie dostaniemy wszystkie domowe mecze ŁKS Commercecon i szalik. Środki z karnetu „Siatkofan” przeznaczone będą w całości na działanie sekcji.

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama