Reklama
Reklama

Specjalne koszulki sztabu Widzewa

Czas < 1 min czytania
Specjalne koszulki sztabu Widzewa

Trener Widzewa Łódź Janusz Niedźwiedź/fot. Marcin Bryja, widzew.com

„You’ll never walk alone” - koszulki z takim napisem mieli na sobie podczas finału sezonu członkowie sztabu Widzewa.

Na taki pomysł wpadł trener Janusz Niedźwiedź. Czerwone koszulki ze słynnym hasłem kibiców Liverpoolu założyli trenerzy, kierownik drużyny i członkowie sztabu medycznego. Z przodu był napis, a z tyłu nazwiska piłkarzy, którzy grali w tym sezonie choćby przez minutę. – Chcieliśmy dodatkowo chociaż jednym procentem natchnąć piłkarzy. Pokazać im, że nie jesteście sami, że jesteśmy z wami – wytłumaczył trener Widzewa.

Reklama

Podkreślił też, że podczas meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała, czyli w finale sezonu, który przypieczętował awans, wspaniale zachowywali się też piłkarze na ławce. – Ławka kapitalnie funkcjonowała, byliśmy jednością, wszyscy się wspieraliśmy – powiedział.

Na koszulce, na plecach, wypisano nazwiska 35 piłkarzy oraz hasło „Zawsze w 12”, które dedykowane było kibicom. – Bo byli naszym dwunastym zawodnikiem – powiedział Niedźwiedź. Dodał, że być może jego koszulka trafi na jakąś aukcję charytatywną.

Reklama

Już po meczu okolicznościowe koszulki założyli też piłkarze. Był na nich napis: „Powrót do elity”.

LODZ. 22.05.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. WIDZEW LODZ – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIALA N/Z AWANS, WIDZEW, RADOSC, EKSTRAKLASA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Reklama
Reklama

Piłka nożna

Janusz NiedźwiedźWidzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama