Reklama
Reklama
Reklama

Sponsor tytularny zostaje w Budowlanych

Czas < 1 min czytania
Sponsor tytularny zostaje w Budowlanych

Grot zostaje w Budowlanych (fot. mat. prasowe)

Reklama

Firma GROT Zakłady Przetwórstwa Mięsnego wspiera Budowlanych Łódź od 12 lat. Wczoraj podpisano kolejną umowę, co oznacza, że w sezonie 2020/2021 GROT wciąż będzie wspierać łódzką ekipę.

Reklama

Pierwsza umowa została podpisana w 2008 roku. Natomiast od czterech sezonów przedsiębiorstwo jest sponsorem tytularnym siatkarek Budowlanych.

– Z Grot Budowlanymi Łódź jesteśmy na dobre i na złe. Wspieraliśmy zespół w drodze do sukcesów i w rywalizacji o czołowe lokaty, i dalej chcemy im towarzyszyć. Dziewczyny mają na koncie puchary i medale, a nazwa Grot pojawia się za każdym razem, gdy mówi się o kobiecej siatkówce – powiedział współwłaściciel firmy, Dawid Grot.

Reklama

I dodał: – Zawodniczki dostarczają nam i kibicom niesamowitych emocji. Wsparcie sportu w regionie łódzkim wpisane jest w naszą strategię marketingową. Pozwala dotrzeć do interesującej nas grupy docelowej – do osób interesujących się sportem i dbających o zdrowy sposób odżywiania, budować pozytywny wizerunek firmy i świadomość marki.

Zadowolenia z podpisania nowej umowy z tytularnym sponsorem nie krył prezes łódzkiego klubu.

– Cieszę się, że firma Grot przez kolejny sezon będzie naszym sponsorem tytularnym. To właśnie od momentu, gdy Grot pojawił się w nazwie drużyny zaczęliśmy zdobywać medale i puchary. W dzisiejszych czasach taka lojalność i partnerstwo jest wartością, której nie da się przeliczyć na pieniądze. Bardzo dziękuję w imieniu klubu za to, że Grot pozostaje naszym sponsorem – powiedział prezes Grot Budowlanych Łódź, Marcin Chudzik.

Reklama

fot. mat. prasowe

Siatkówka

Grot Budowlani Łódź

Dodaj komentarz

Reklama