Reklama
Reklama
Reklama

Strzelec pierwszego gola na stadionie Króla zagra w ŁKS-ie?

Czas < 1 min czytania
Strzelec pierwszego gola na stadionie Króla zagra w ŁKS-ie?

LODZ. 14.03.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. WIDZEW LODZ - CHROBRY GLOGOW N/Z PRZEMYSLAW KITA, JAKA KOLENC, MAVROUDIS BOUGAIDIS FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Defensywny pomocnik dołączy do ŁKS-u?

Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl, nowym zawodnikiem ŁKS-u ma zostać Jaka Kolenc. To defensywny pomocnik, który pochodzi ze Słowenii. Poprzednie dwa sezony spędził w Chrobrym Głogów. Spisywał się bardzo solidnie. W sezonie 2021/2022 rozegrał 30 meczów, strzelił jednego gola (w meczu otwarcia stadionu ŁKS-u) w Fortuna 1.

Reklama

Lidze i wraz z drużyną z Głogowa zakwalifikował się do finału barażów, w których Chrobry przegrał z Koroną. – Szukamy wzmocnień do środka pola. Na pozycje 6, 8 i 10. W tym momencie nie wiemy, czy któryś z zawodników występujących na tych pozycjach nie odejdzie latem z ŁKS-u. Oprócz tego, jak wszyscy w Polsce szukamy dobrej „dziewiątki”, napastnika, który zapewni nam bramki – powiedział Tomasz Salski, właściciel ŁKS-u. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie środek pola łódzkiego klubu ulegnie znaczącym zmianom. Dużo mówi się o transferze Dawida Korta, który może grać na pozycji nr. „8”. Gdyby do ŁKS-u dołączył Kolenc, łodzianie mieliby sprawdzonego, defensywnego pomocnika, chociaż w klubie z al. Unii prawdopodobnie zostanie Jakub Tosik i Jan Kuźma.

Reklama

Piłka nożna

Jaka KolencŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama