Reklama
Reklama

Tauron Liga. Grot Budowlani Łódź gorsi od faworyta

Czas < 1 min czytania
Tauron Liga. Grot Budowlani Łódź gorsi od faworyta

Grot Budowlani Łódź Fot. Marian Zubrzycki

Najmłodsza drużyna w Tauron Lidze znów zapłaciła frycowe. W przegranym meczu z E.Leclrc Radomką Radom gra była lepsza niż wynik.

Reklama

Grot Budowlani pojechali do Radomia w poważnie osłabionym składzie, bo kontuzja wyłączyła z gry Zuzannę Górecką. Zastąpiła ją Paulina Damaske. 20-latka nie zagrała źle, ale brak liderki, w końcu siatkarki z podstawowej szóstki reprezentacji Polski, był widoczny.

Nawet jednak bez Góreckiej łódzki zespół mógł znakomicie zacząć spotkanie. Dzięki dobrej skuteczności Moniki Fedusio i Any Cleger Grot Budowlani prowadzili 24:22. Niestety, zabrakło kropki nad i, a doświadczona Radomka nie wypuściła okazji. W drugim secie zespół gości też spisywał się dobrze, bo wygrywał 9:2 i 15:10. Nie udało się jednak utrzymać przewagi, choć dobre momenty miała Damaske. Za to jednak zatrzymały się Fedusio i Cleger.

Reklama

Ostatni set był już bez większej historii i Grot Budowlani wrócili do Łodzi bez punktu. W następnej kolejce zagrają w swojej hali z Energą MKS Kalisz.

E.Leclerc Moya Radomka Radom – Grot Budowlani Łódź 3:0

Reklama

Sety: 26:24, 25:22, 25:19

Reklama

Grot Budowlani: Łazowska 1, Fedusio 15, Lewandowska 5, Cleger 11, Damaske 11, Centka 4, Łysiak (libero) oraz Szczurowska 3, Kędziora, Lisiak 1, Pelczarska

Siatkówka

Grot Budowlani ŁódźTauron Liga

Dodaj komentarz

Reklama