Reklama
Reklama
Reklama

Trener Widzewa zadowolony po zwycięstwie. Ale nie wyklucza kolejnych transferów

Czas < 1 min czytania
Trener Widzewa zadowolony po zwycięstwie. Ale nie wyklucza kolejnych transferów

LODZ. 30.07.2020 PILKA NOZNA. WIDZEW LODZ. ENKELEID DOBI ZOSTAL NOWYM TRENEREM I LIGOWEGO WIDZEWA LODZ N/Z ENKELEID DOBI FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

Widzew Łódź pokonał Stomil Olsztyn 2:0 i zgarnął pierwsze punkty w Fortuna 1 Lidze. Trener Enkeleid Dobi po meczu był wdzięczny swoim zawodnikom za charakter, jaki pokazali, by odnieść upragnione zwycięstwo.

Reklama

Przełamanie Widzewa oznacza, że do kolejnych spotkań łodzianie będą mogli podejść z innym nastawieniem mentalnym. Ich ciężka praca na treningach w końcu zaprocentowała, co podkreślił na pomeczowej konferencji trener Enkeleid Dobi.

– Potrzebowaliśmy tych trzech punktów i mamy je dzięki ciężkiej pracy, konsekwencji i koncentracji. Jestem wdzięczny drużynie, bo Stomil jest groźnym zespołem, który czyhał, by wykorzystać nasz błąd. Dziękuję zawodnikom, bo pokazali charakter. Zrealizowaliśmy na dobrym poziomie postawione założenia przedmeczowe – mówił Dobi.

Reklama

Zdaniem szkoleniowca Widzewa, jego zespół w pełni zasłużył na wygraną. Trener Dobi był zadowolony z końcowego rezultatu, ale jednocześnie przyznał, że wciąż szuka optymalnego ustawienia zespołu na boisku. Co więcej, zapowiedział, że na al. Piłsudskiego może trafić jeszcze przynajmniej jeden nowy zawodnik.

– Szukaliśmy odpowiedniego leku na nasze bolączki, a boisko pokazało, że to się udało. Wygraliśmy  i zasłużyliśmy na to.  Ciągle szukamy odpowiednich rozwiązań na boisku. Okno transferowe trwa do 5 października, dlatego nie wykluczam, że jeszcze się wzmocnimy – zakończył Enkeleid Dobi.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama