Reklama
Reklama
Reklama

Trofeum MŚ do czwartku na Piotrkowskiej!

Czas < 1 min czytania
Trofeum MŚ do czwartku na Piotrkowskiej!

fot. UMŁ

Już od 29 września Łódź będzie współgospodarzem mistrzostw świata siatkarek. Z tej okazji do naszego miasta dotarł puchar, o który już wkrótce rywalizować będą najlepsze zawodniczki globu.

Mierzące 44 centymetry i ważące ponad 30 kilogramów trofeum stanęło w witrynie Łódzkiego Centrum Wydarzeń przy ul. Piotrkowskiej 87. Pozostanie tam do czwartku, a wszyscy chętni będą mogli zobaczyć je z bliska i zrobić sobie z nim zdjęcie. – Dziękując za to, że możemy gościć z naszymi siatkarskimi imprezami w Łodzi, chcemy pokazać główne trofeum nadchodzących mistrzostw świata. Mamy wielkie marzenie, że ten puchar będziemy mogli dotknąć także po ostatnim meczu. Wiemy, że sport jest nieobliczalny, a nasze dziewczyny mogą walczyć o najwyższe cele – powiedział podczas wtorkowej konferencji prasowej na ul. Piotrkowskiej wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Jacek Sęk.

Reklama

Najlepsze siatkarki świata od 29 września w Łodzi!

Najlepsze siatkarki świata zawitają do Łodzi 29 września – przez trzy dni w łódzkiej Sport Arenie rywalizować będą reprezentacje grupy C: Kanada, Kazachstan, Serbia, Niemcy, Bułgaria oraz Stany Zjednoczone. Od 4 do 8 października mecze oglądać będzie można także w Atlas Arenie. Jeśli reprezentacja Polski wyjdzie ze swojej grupy, to właśnie w tych dniach, w Łodzi będzie rywalizować w drugiej fazie rozgrywek.

Reklama

Siatkówka

Komentowanie zablokowane

Reklama