Reklama
Reklama
Reklama

Raport kadrowy z ŁKS-u. Wszyscy zdrowi – z jednym wyjątkiem

Czas < 1 min czytania
Raport kadrowy z ŁKS-u. Wszyscy zdrowi – z jednym wyjątkiem

fot. Marian Zubrzycki

ŁKS wchodzi w przerwę reprezentacyjną w nieco okrojonym składzie. Drużyna Kazimierza Moskala będzie radzić sobie w najbliższych dniach bez czterech piłkarzy.

ŁKS rozegra najbliższy mecz ligowy za półtora tygodnia: w piątek 30 września na al. Unii przyjedzie Zagłębie Sosnowiec. Do tego czasu łodzian czeka łącznie dziesięć treningów. Treningowy mikrocykl urozmaici czwartkowy sparing z Wisłą Płock. Wiadomo już, że rozgrywane w Płocku spotkanie rozpocznie się w południe i odbędzie się w formacie 3×30 minut.

Reklama

ŁKS bez kadrowiczów

W najbliższych dniach ŁKS będzie trenował bez kadrowiczów Ebenezer Kelechukwu Ibe-Torti weźmie udział w towarzyskim turnieju Elite League, w ramach którego reprezentacja Polski U-20 zmierzy się z rówieśnikami z Niemiec (23 września) oraz z Portugalii (27 września), Mateusza Kowalczyka (kadra U-19) czekają mecze kwalifikacyjne do mistrzostw Europy z Bośnią i Hercegowiną (21 września), Estonią (24 września) oraz Włochami (27 września), a Artemijus Tutyškinas wraz z reprezentacją Litwy będzie walczył o pierwsze w trwającej kampanii punkty Ligi Narodów (22 września – Wyspy Owcze, 25 września – Luksemburg).

W ŁKS-ie (prawie) wszyscy zdrowi

Większość ełkaesiaków omijają kłopoty zdrowotne. Wyjątkiem jest Bartosz Szeliga, który trenuje indywidualnie. Jak informuje oficjalna strona klubu z al. Unii na tę chwilę „trudno stwierdzić, kiedy zawodnik wznowi zajęcia z drużyną”.

Reklama

Piłka nożna

Bartosz SzeligaŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama