Reklama
Reklama

Trudne rozstania. Podstawowe siatkarki żegnają się z ŁKS-em Commercecon Łódź

Czas 2 min czytania
Trudne rozstania. Podstawowe siatkarki żegnają się z ŁKS-em Commercecon Łódź

Atakuje Monika Bociek fot. ŁKS Commercecon Łódź

Monika Gałkowska, Klaudia Gajewska i Ewa Kwiatkowska żegnają się z Łódzkim Klubem Sportowym. To zawodniczki, które w ostatnich latach mocno przyczyniły się do sukcesów Łódzkich Wiewiór w Lidze Siatkówki Kobiet. 

Reklama

Jak zapewnia Ewa Kwiatkowska, w ciągu ostatnich czterech lat ŁKS odegrał w jej życiu tak wielką rolę, że już na zawsze zapisał się w jej sercu. 

– Pamiętam przywitanie w szatni z dziewczynami, które wcześniej oglądałam w telewizji. Stres i myśl: „Ja będę z nimi grać, z zawodniczkami, które już mają szyję obwieszoną medalami.” Otrzymałam białą koszulkę z czerwonym znaczkiem i poszłam na trening. W stresie, ale pełna zapału i chęci wykorzystania swojej szansy. Nie sądziłam, że spędzę w ŁKS-ie aż 4 sezony. Każdy inny, piękny, stresujący i z mnóstwem wspaniałych ludzi dookoła. Te cztery sezony sprawiły, że czerwony znaczek na koszulce zmienił się na trzy litery w moim sercu, czyli ŁKS!!! – mówi środkowa.

Reklama

Bardzo dobrze czas spędzony w ŁKS-ie wspominać będzie także Klaudia Gajewska, dla której ostatnie dwa sezony były powrotem do Łodzi. Klaudia reprezentowała biało-czerwono-białe barwy jeszcze na parkietach II i I ligi. 

– Każdy czas spędzony w ŁKS-ie wspominam bardzo dobrze. W związku z tym, że mam te trzy litery wpisane już w DNA każdy sezon jest wyjątkowy – podkreśliła – Ale faktycznie te dwa ostatnie owocowały w mega sukcesy, których nigdy w życiu bym się nie spodziewała.

Z fanami mistrzyń Polski 2019 za pośrednictwem Instagrama pożegnała się także Monika Gałkowska. 

Reklama

Łódź, ŁKS, Łódzcy kibice… To były 2 piękne lata z Wami. Pełne emocji, doświadczeń, wzlotów i upadków, smutku i uśmiechu. 2 bardzo intensywne lata, ale i piękne, bo uczące. Zdobyliśmy razem moje pierwsze mistrzostwo Polski w LSK. Następnie brązowy medal i to z tą drużyna zagrałam moje pierwsze mecze w Lidze Mistrzyń. To Wy kibice tworzyliście atmosferę nie do opisania na tych wszystkich meczach. W ostatnim czasie nie raz złapałam się na tym, kiedy przy robieniu zdjęcia musiałam pilnować się z ręką, która automatycznie wędrowała ku górze, by pokazać eŁkę Czas spędzony w @lks_commercecon_lodz był dla mnie wyjątkowym czasem, za który Wam wszystkim z serca bardzo dziękuję. Począwszy od sponsorów, zarządu, sztabu i Was koleżanek, a kończąc na kibicach, wolontariuszach i fanatykach.

Jesteście Mistrzowscy! 

Dziękuję i do zobaczenia! 

Reklama
https://www.instagram.com/p/CA8Kj-PF07A/

fot. ŁKS Commercecon Łódź

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama