Reklama
Reklama

Widzew Łódź czeka na ostatniego rywala. Typujemy z Noblebet

Czas 2 min czytania
Widzew Łódź czeka na ostatniego rywala. Typujemy z Noblebet

LODZ. 26.04.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. WIDZEW LODZ - KORONA KIELCE NZ. MAREK HANOUSEK, OSKAR SEWERZYNSKI FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Od minionej niedzieli Widzew jest już oficjalnie „ekstraklasowcem”. O ten sam status walczą jeszcze Korona Kielce i Chrobry Głogów. Tylko jeden z tych zespołów znajdzie się w tej samej lidze co łodzianie.

Ostatnie miejsce w PKO Ekstraklasie przyznane zostanie w niedzielę 29 lipca. W Kielcach zagrają o nie miejscowa Korona i Chrobry Głogów. Goście choć do barażów dostali się z ostatniego możliwego miejsca (6), w półfinale pokonali na wyjeździe najwyżej sklasyfikowaną (3) Arkę Gdynia, więc w meczu z czwartymi na koniec sezonu zasadniczego kielczanami wcale nie muszą stać na straconej pozycji.

Reklama

CZYTAJ TEŻ: KORONA I CHROBRY W FINALE BARAŻÓW

Korona faworytem, ale emocji nie zabraknie

Reklama

Eksperci większe szanse dają jednak Koronie, która w pierwszej rundzie play-off w pełni wykorzystała atut własnego boiska, pokonując dobrze dysponowaną ostatnio Odrę Opole aż 3:0. Zgodnie z przewidywaniami analityków Noblebet, czyli oficjalnego sponsora Widzewa Łódź, faworytem spotkania będą gospodarze, których zwycięstwo obstawić można po kursie 1.82. Na wygraną Chrobrego zagrać można po kursie ponad dwa razy wyższym – 5.15, a remis wyceniany jest na 3.90.

PEŁNA OFERTA NOBLEBET NA MECZ KORONY Z CHROBRYM (SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY)

Reklama

W niedzielnym finale nie powinno zabraknąć bramek. Kurs na zdarzenie „powyżej 1.5 gola” to zaledwie 1.35, a „poniżej 1.5 gola” to już 3.20. Widzewski bukmacher przewiduje też sporo rzutów rożnych. Kurs na „powyżej 9,5” to w tym wypadku 1.57, a poniżej tej granicy – 2.25. Szukając bardzo prawdopodobnych zdarzeń warto pomyśleć również o golu strzelonym w pierwszej połowie wycenianym na 1.40, podczas gdy jego brak to możliwość zarobku po kursie 2.7 (analogicznie w drugiej połowie 1.22 na zdobycie przez którąkolwiek drużynę bramkę i 3.75 na jej brak).

Reklama

Ruch Chorzów śladami Widzewa Łódź?

Przegrany z pary Korona – Chrobry zostanie na kolejny sezon w Fortuna 1 Lidze. Jego nowym rywalem w rozgrywkach będzie wówczas zwycięzca barażów poziom niżej. O awans z eWinner 2 Ligi również w niedzielę powalczą Ruch Chorzów i Motor Lublin. W tym wypadku jeszcze trudniej wskazać zespół, który ma większe szanse na wygraną. Triumf Ślązaków to kurs 2.15, a wiktoria przyjezdnych – 3.15 (remis 3.35).

KRYSTIAN NOWAK ODCHODZI Z WIDZEWA! (WIĘCEJ)

Reklama

Ciekawym zakładem jest pozycja „1-30 min. – Drużyna 1 – Liczba goli”. To bardzo atrakcyjna oferta dla graczy wierzących w mocne otwarcie w wykonaniu gospodarzy. Za zdarzenie „powyżej (1.00)”, czyli przy minimum dwóch trafieniach Ruchu przed upływem pół godziny gry Noblebet wypłaci wygraną po kursie 10.0! Całą ofertę firmy na ten mecz znaleźć można na stronie bukmachera (WEJDŹ DO GRY NA WŁASNYCH ZASADACH).

Piłka nożna

Fortuna 1 LiganoblebetPKO EkstraklasaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama