Reklama
Reklama
Reklama

Widzew otworzy sektor gości jeszcze w tym sezonie

Czas < 1 min czytania
Widzew otworzy sektor gości jeszcze w tym sezonie

Stadion Widzewa (fot. Bartosz Jankowski)

Ruszają prace remontowe na sektorze gości stadionu Widzewa. Jak zapowiada Marcin Tarociński, potrwają one do 12-13 maja. To oznacza, że kibice gości będą mogli zawitać na łódzki obiekt jeszcze w tym sezonie.

Sektor gości na Widzewie zamknięty jeszcze przez miesiąc

Sektor gości na stadionie przy al. Piłsudskiego w Łodzi musi przejść dość gruntowny remont. To efekt zachowania  pseudokibiców GKS-u Tychy, którzy wspierani przez obecnych na meczu pseudokibiców ŁKS-u Łódź kompletnie zniszczyli krzesełka na trybunie, a do tego zdewastowali toalety i punkt gastronomiczny.

Reklama

Chociaż przedstawiciele MAKiS-u zapowiadali, że do prac przystąpią bez zbędnej zwłoki, to jednak formalności zajęły więcej czasu niż przypuszczano. Na szczęście już niebawem Miejska Arena Kultury i Sportu będzie mogła przystąpić do prac remontowych na obiekcie, bo straty zostały już wycenione, a załatwianie wszystkich formalności dobiega końca.

– Obecnie trwa ustalanie terminu rozpoczęcia prac z Widzewem i z firmą odpowiedzialną za naprawę sektora – mówił dwa dni temu Karol Sakosik z MAKiS-u.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE >>> Niebawem ruszy remont sektora gości na stadionie Widzewa

Kibice Podbeskidzia przyjadą na Widzew?

Marcin Tarociński, rzecznik prasowy Widzewa, poinformował, że planowane zakończenie remontu sektora gości, a także wymiana części brandingu, ma nastąpić w okolicach 12-13 maja. To oznacza, że trzy domowe mecze, z Puszczą Niepołomice, Koroną Kielce i Resovią Rzeszów, Widzew rozegra bez udziału kibiców swoich rywali.

Sektor ma być natomiast gotowy na ostatni mecz Widzewa w tym sezonie, który łodzianie rozegrają 21 lub 22 maja z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama