Reklama
Reklama

Widzew pod presją, ale w dobrych nastrojach. Skra w Łodzi bez szans?

Czas 2 min czytania
Widzew pod presją, ale w dobrych nastrojach. Skra w Łodzi bez szans?

LODZ. 03.04.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. WIDZEW LODZ - GKS TYCHY N/Z BARTLOMIEJ PAWLOWSKI, WIDZEW, BRAMKA, RADOSC, GOL FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

Zespół Janusza Niedźwiedzia w niedzielę rozegra mecz wyjazdowy ze Skrą Częstochowa. Do spotkania dojdzie jednak na stadionie Widzewa z powodu problemów rywali z boiskiem. Łodzianie będą zdecydowanym faworytem spotkania.

Reklama

Tłoczno w walce o awans. Widzew ma przed kim uciekać

Choć w tym roku bilans domowy widzewiaków jest póki co ujemny (2 porażki i 1 zwycięstwo) to jednak w meczu 27. kolejki Fortuna 1 Ligi, który czerwono-biało-czerwoni rozegrają u siebie (choć w roli gości), muszą sięgnąć po 3 punkty. Drużyna z Al. Piłsudskiego 138 walczy bowiem o bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy, a po piętach depczą jej mocno 2 zespoły. Korona Kielce w sobotę wygrała z Zagłębiem Sosnowiec i mając na koncie 1 mecz traci już tylko 1 punkt. 4 oczka straty ma z kolei Arka Gdynia, która swoje spotkanie, podobnie jak Widzew, rozegra w niedzielę. Warto jednak pamiętać, że zespół Ryszarda Tarasiewicza zimował, tracąc do łodzian 10 punktów, a w ostatnich 6 kolejkach odrobił już 6 z nich…

CZYTAJ TEŻ >>> SĄ JESZCZE BILETY NA MECZ WIDZEWA ZE SKRĄ <<<

Reklama

Serce Łodzi gościnne dla… Widzewa?

Widzewiacy, którzy zaliczyli wiosną mały falstart, nie mogą więc już sobie pozwolić na kolejne potknięcia, zwłaszcza że w dalszej części sezonu czekają ich jeszcze mecze z Miedzią Legnica, ŁKS-em Łódź, Koroną Kielce czy Podbeskidziem Bielsko-Biała. Drużyna ani kibice niedzielnego spotkania ze Skrą Częstochowa nie powinni się jednak obawiać. Zespół Janusza Niedźwiedzia wygrał bowiem 2 ostatnie spotkania ligowe i powoli odzyskuje swój rytm, dzięki któremu jesienią seryjnie odprawiał rywali z kwitkiem. Teraz z pomocą dodatkowo przyszły problemy infrastrukturalne częstochowian, dzięki czemu Widzew, mający w pamięci nieudane wyprawy pod Jasną Górę, będzie mógł po trzecią z rzędu wygraną ligową sięgnąć na własnym terenie.

DOMINIK KUN Z WIDZEWA: POZBIERALIŚMY SIĘ (WIĘCEJ)

Reklama

Widzew nie pozwoli na niespodziankę? Noblebet potwierdza

Na korzyść łodzian przemawia nie tylko atut swojego stadionu, ale też sytuacja w tabeli i aktualna dyspozycja sportowa obu zespołów. Choć czerwono-biało-czerwonym wiosną punkty zdobywa się ciężko to jednak wygrali 3 z 6 meczów, a Skra w tym czasie nie odniosła ani jednego zwycięstwa. Nic nie sugeruje, że w niedzielę 10 kwietnia mogłoby się to zmienić. Podobnego zdania są bukmacherzy. Noblebet, będący sponsorem Widzewa, stawia sprawę jasno. Zwycięstwo łodzian wyceniane jest po kursie 1.80, podczas gry triumf częstochowian 5.00, a remis 4.15. Gdyby jednak ktoś miał obawy, Noblebet oferuje ciekawe zakłady ze zwrotem. Stawiając w zdarzeniu „Drużyna 2 wygra – Zwrot” na remis, przy zwycięstwie Widzewa wygrana zostanie wypłacona po kursie 1.7, a przy remisie gracz otrzyma zwrot postawionej stawki.

Reklama

Atrakcyjne kursy na… gości

Pełna oferta kursowa na mecz Skra Częstochowa – Widzew Łódź dostępna jest na stronie Noblebet (SZCZEGÓŁY). Pamiętajcie, że łodzianie, mimo gry u siebie, są formalnie gościem, więc w kursach oznaczeni są jako „2”. Na posiadaczy karnetów na Widzew cały czas czeka specjalny bonus w wysokości 50 zł, który nie wymaga żadnych dodatkowych wpłat (SPRADŹ I ZGARNIJ DARMOWE ŚRODKI).

*Polski Bukmacher Sp. z o.o. organizujący zakłady wzajemne – bukmacherskie na stronie noblebet.pl posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych w Internecie. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Reklama

Widzew Łódź – Skra Częstochowa / niedziela 10 kwietnia 2022 r., godz. 15:00

Piłka nożna

Fortuna 1 LiganoblebetSkra CzęstochowaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama