Reklama
Reklama

Widzew testuje – Widzew wysyła na testy

Czas < 1 min czytania
Widzew testuje – Widzew wysyła na testy

Od poniedziałku z zespołem Widzewa trenują Damian Błoński i Węgier Ronald Takacs. We wtorek zajęcia z łódzką drużyną rozpoczął Bartłomiej Poczobut. Kilku piłkarzy otrzymało od władz klubu zgodę na testy w innych klubach.

Reklama

Urodzony w 2000 roku Błoński był ostatnio zawodnikiem młodzieżowej drużyny Śląska Wrocław. Z kolei 21-letni Węgier Ronald Takacs występował w słowackim Interze Bratysława, a wcześniej w węgierskim MTK Budapeszt. Na wtorkowym treningu pojawił się Bartłomiej Poczobut. 25-letni pomocnik w poprzednim sezonie w barwach GKS Katowice wystąpił w 28 spotkaniach pierwszej ligi.

Jak poinformował Widzew na swojej oficjalnej stronie zawodnicy, którzy znaleźli się poza kadrą pierwszego zespołu Widzewa na nowy sezon, mogą trafić w najbliższym czasie do innych klubów.

Reklama

Zgodę na testy w Pogoni Siedlce otrzymał Marcin Kozłowski (na zdjęciu). 25-letni obrońca dołączy w ten sposób do sprawdzanego pod kątem wypożyczenia Przemysława Banaszaka, tyle że w jego przypadku w grę wchodzą przenosiny do Siedlec.
Wypożyczeni do Unii Skierniewice mogą z kolei zostać: Grzegorz Gibki, Jakub Kmita i Jakub Jasiński. O ich przyszłości również zadecydują testy. Z kolei do Sokoła Aleksandrów Łódzki przenieść czasowo może się Kamil Piskorski.

Fot. Cyfrasport

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama