Reklama
Reklama
Reklama

Widzew znowu ma się podnieść po porażce. Ile zmian wprowadzi trener Dobi?

Czas < 1 min czytania
Widzew znowu ma się podnieść po porażce. Ile zmian wprowadzi trener Dobi?

LODZ. 30.07.2020 PILKA NOZNA. WIDZEW LODZ. ENKELEID DOBI ZOSTAL NOWYM TRENEREM I LIGOWEGO WIDZEWA LODZ N/Z ENKELEID DOBI FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

Reklama

W piątek Widzew Łódź będzie miał ochotę wrócić na zwycięską ścieżkę. Po wcześniejszych porażkach trener Enkeleid Dobi lubił wprowadzać zmiany w wyjściowym składzie. Czy tak też będzie tym razem?

Reklama

Widzew w ostatnim meczu z Puszczą łodzianie zagrali nieźle, ale zabrakło im skuteczności pod bramką rywala. Gdyby wykorzystali przynajmniej dwie doskonałe okazje, które udało im się stworzyć, to odbiór spotkania byłby zgoła odmienny.

– Jeżeli chodzi o grę, to drużyna w Niepołomicach zaprezentowała się dobrze. Dominowaliśmy, lecz końcowy wynik nie był po naszej stronie. Jest nam z tego powodu przykro, ale taka jest piłka – powiedział podczas przedmeczowego briefingu trener Enkeleid Dobi. – Nie możemy od tego uciekać, musimy dalej pracować. Czasem w naszych karierach zdarzają się takie przeszkody, a od nas zależy, czy teraz się cofniemy, czy pójdziemy dalej – dodał szkoleniowiec.

Reklama

Fanów Czerwono-Biało-Czerwonych, którzy liczyli na wielkie zmiany w wyjściowym składzie, będziemy musieli zasmucić. Trener Dobi nie zamierza decydować się na rewolucję. 45-letni szkoleniowiec nie wyklucza jednak drobnych korekt.

– Zespół wygląda coraz solidniej, mamy grupę ponad dwudziestu zawodników i każdy z nich jest gotowy, by w każdej chwili wejść na boisko. Myślę, że na ten mecz nie będzie jednak wielkich zmian w składzie, wyłącznie małe korekty – zakończył trener Widzewa.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama