Reklama
Reklama
Reklama

Wylicytuj szalik reprezentacji Ukrainy i wesprzyj inicjatywę UNITED24

Czas < 1 min czytania
Wylicytuj szalik reprezentacji Ukrainy i wesprzyj inicjatywę UNITED24

Szalik reprezentacji Ukrainy (fot. mat. organizatora)

Agencja Publicon Sport i OLX zorganizowali akcję charytatywną „Gramy dla Ukrainy”, z której zebrane środki zostaną przekazane na inicjatywę Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego UNITED24. Do wylicytowania są dwa wyjątkowe gadżety.

„Gramy dla Ukrainy” to akcja charytatywna, z której dochód przeznaczony zostanie na inicjatywę UNITED24.

Reklama

UNITED24 to portal, który został uruchomiony przez prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego jako główne miejsce zbiórki darowizn na cele charytatywne na rzecz Ukrainy. Środki będą przekazywane na oficjalne konta Narodowego Banku Ukrainy i przydzielane przez wyznaczone ministerstwa na pokrycie najpilniejszych potrzeb.

CZYTAJ TAKŻE >>> Selekcjoner reprezentacji Polski chwali stadion ŁKS-u

Organizatorzy akcji, przy wsparciu Ukraińskiego Związku Piki Nożnej, przekazali na licytację dwa szaliki z autografami zawodników reprezentacji Ukrainy.

Dwie osoby, które wygrają i opłacą licytację, otrzymają również bilet na mecz reprezentacji Ukrainy z Irlandią, który zostanie rozegrany 14 czerwca na stadionie im. Władysława Króla w Łodzi. Wylicytowane szaliki zostaną przekazane podczas tego wydarzenia.

Reklama

Wziąć udział w licytacji można pod postem na Facebooku: https://cutt.ly/GramydlaUkrainy. Licytacja trwa do 12 czerwca, do godz. 23:59. 

CZYTAJ TAKŻE >>> W sobotę historyczny mecz na stadionie ŁKS-u

Piłka nożna

ŁKS Łódźstadion łksUkraina

Komentowanie zablokowane

Reklama