Reklama
Reklama

Zawirowania barażowe, gdzie kibic ŁKS obejrzy mecz z Arką?

Czas < 1 min czytania
Zawirowania barażowe, gdzie kibic ŁKS obejrzy mecz  z Arką?

27.09.2020, LODZ, ALEJA UNI LUBELSKIEJ PILKA NOZNA (FOOTBALL) FORTUNA 1 LIGA PILKARSKA (FORTUNA FIRST POLISH LEAGUE) SEZON 2020/2021 MECZ (GAME) LKS LODZ - SANDECJA NOWY SACZ NZ WOJCIECH STAWOWY TRENER HEAD COACH LKS LODZ WYWIAD SCIANKA, POLSAT FOTO LUKASZ GROCHALA/CYFRASPORT

Wszyscy, którzy o 20:30 zasiądą przed telewizorem do meczu ŁKS-u , mogą się zdziwić. Polsat Sport zrobił im przykrą niespodziankę.

Reklama

Barażu między Arką i ŁKS-em w odkodowanej telewizji nie będzie. Żeby można go było zobaczyć potrzebny jest Polsat Premium 1. Cena takiego pakietu to najmniej 19.99 ( bo są też o wiele droższe) i posiadanie telewizora, który dodatkowe kanały w tej jakości odbiera. Można ratować się też Ipą. Na platformie internetowej cena każdego z meczów barażowych wzrosła z pięciu do 10 złotych (również dla posiadaczy abonamentów). Młodzi kibice nie powinni mieć problemu z wykupieniem tych pakietów. Gorzej z ludźmi starszymi, którzy jeszcze tydzień temu byli pewni, że swój kochany ŁKS obejrzą chociaż w telewizji. Rzeczniczka Polsatu skomentowała „Dzień dobry, Panie Filipie, jeśli chodzi o anteny TV, to proszę pytać nadawcę – Telewizję Polsat, ja niestety nie mam wiedzy na ten temat. Natomiast jeśli chodzi o IPLĘ, to mamy mecze za 5zł, 10zł, a także w pakietach sportowych dostępnych na 30 dni: IPLA Sport, IPLA Polsat Sport Premium i IPLA Eleven Sports”

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama