Reklama
Reklama
Reklama

ZDANIEM KIBICÓW: ŁKS bez szans na baraże

Czas < 1 min czytania
ZDANIEM KIBICÓW: ŁKS bez szans na baraże

Michał Trąbka, piłkarz ŁKS-u Łódź (fot. Marian Zubrzycki)

ŁKS wciąż ma matematyczne szanse na awans do baraży Fortuna 1 Ligi, ale w to, że uda się załapać do najlepszej szóstki ligi mało kto wierzy. Zdaniem większości czytelników Łódzkiego Sportu ŁKS w niedzielę zakończy sezon Fortuna 1 Ligi i pożegna się z marzeniami o awansie.

Sonda Łódzkiego Sportu. Czy ŁKS dostanie się do baraży?

Jeszcze tydzień temu ełkaesiacy mieli wszystko w swoich rękach. Ewentualne zwycięstwo z Odrą Opole stawiało łodzian w naprawdę dobrej sytuacji w kontekście rywalizacji o miejsca premiowane grą w barażach. Bolesna porażka 0:4 na własnym stadionie sprawiła jednak, że ŁKS niemal całkowicie stracił szanse na lokatę w TOP 6 ligi.

Reklama

Świadomi tego są także kibice, którzy oddali głosy w sondzie Łódzkiego Sportu na Twitterze. Prawie 90% głosujących uważa, że ŁKS nie dostanie się do baraży i 22 maja już bezapelacyjnie straci szanse na awans do PKO Ekstraklasy. Nieco ponad 10% twierdzi z kolei, że los będzie sprzyjał zespołowi trenera Marcina Pogorzały i ŁKS rozegra jeszcze przynajmniej jeden mecz więcej w tym sezonie.

Co musi się stać, by ŁKS zagrał w barażach?

Żeby dwukrotni mistrzowie Polski wystąpili w barażach spełnionych musi zostać wiele czynników: łodzianie muszą wygrać z GKS-em Katowice, Chrobry Głogów przegrać z Zagłębiem Sosnowiec, Widzew wygrać z Podbeskidziem, a Sandecja nie może wygrać z Arką Gdynia.

Typer z forBET. ŁKS-ie wygraj, prosimy

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama