Reklama
Reklama

Typer z forBET. ŁKS-ie wygraj, prosimy

Czas 2 min czytania
Typer z forBET. ŁKS-ie wygraj, prosimy

Piłkarze ŁKS-u pokonali Sandecję 3:2 (fot. Marian Zubrzycki)

Jesteśmy optymistami, więc w forBET stawiamy na zwycięstwo ŁKS-u.

ŁKS jest w słabej sytuacji, bo o udziale w barażach zadecydują wyniki innych drużyn. Mecz Chrobrego z Zagłębiem Sosnowiec i Podbeskidzia z Widzewem może mieć kluczowy wpływ na losy łodzian. Ale nadzieja umiera ostatnia. – Jest następny mecz, znowu musieliśmy się po takiej bolesnej porażce pozbierać i mam nadzieję, że to się nam uda i na koniec tego tygodnia będziemy przed meczem z Katowicami w optymalnym stanie i ten mecz poprowadzimy w taki sposób, żebyśmy to my wyszli pierwsi na prowadzenie, żebyśmy to my mogli przez część meczu dyktować warunki. Na koniec to jest bardzo ważne w każdym meczu i tego nam brakowało – mówi pełny nadziei Marcin Pogorzała, trener ŁKS-u.

Reklama

Na co warto postawić w meczu ŁKS-u? Sprawdzamy w forBET

Oczywiście, chociaż to wbrew prawom logiki na zwycięstwo drużyny Pogorzały. Trener ełkaesiaków zapowiadał: „Zawodnicy, których biorę pod uwagę są w pełni skupieni na zdobyciu trzech punktów w Katowicach”. Oby tak było, bo kurs na zwycięstwo łodzian wynosi aż 3.70. Warto spróbować również zakładu, że obie drużyny strzelą gola. Chociaż ofensywa ŁKS-u zawodzi, może w ostatnim meczu piłkarze pokażą, że zależy im na tym by pokazać się jak z najlepszej strony. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.75. Optymistom polecamy zakład, że ŁKS wygra i strzeli więcej niż 1.5 bramki. Bukmacher na to zdarzenie ustalił kurs 4.60.

Pełna oferta zakładów na mecz ŁKS-u w forBET, oficjalnym sponsorze łódzkiego klubu

Reklama

Pełna oferta kursowa na ten mecz dostępna jest na stronie forBET (SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI I WEJDŹ DO GRY). Jak jeszcze można zarobić, grając z forBET i ŁÓDZKIM SPORTEM? Na nowych graczy czeka bonus powitalny, który wynieść może nawet 2350 PLN, z czego 150 to specjalna premia dla naszych czytelników. Rozpoczęcie gry to również pierwszy zakład bez ryzyka do 100 zł i 14 dni gry bez podatku (SZCZEGÓŁY I WARUNKI PROMOCJI DLA NOWYCH GRACZY).

*forBET Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karalny. Hazard związany jest z ryzykiem uzależnienia. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grach hazardowych dla osób poniżej 18. roku życia.

Reklama
Reklama

Piłka nożnaTyper

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama