Reklama
Reklama
Reklama

Zmiany w Grot Budowlanych Łódź

Czas < 1 min czytania
Zmiany w Grot Budowlanych Łódź

Grot Budowlani Łódź Fot. Marian Zubrzycki

Reklama

W czwartek okaże się, czy Julia Nowicka będzie mogą zagrać w meczu Energi MKS-u Kalisz z Grot Budowlanymi Łódź. Z drużyny odeszła jedna ze środkowych.

Reklama

Nowicka, pierwsza rozgrywająca Grot Budowlanych, doznała kontuzji mięśnia w sobotnich derbach Łodzi. Uraz wydawał się poważny, bo siatkarka musiała zejść z boiska w trzecim secie i już na nie nie wróciła. Było to ogromne osłabienie drużyny, gdyż zastępująca ją Oliwia Poreda to debiutantka w Tauron Lidze.

Okazało się, że kontuzja Nowickiej nie jest taka poważna, jak się wydawało. Reprezentantka Polski tylko naciągnęła mięsień czworogłowy. W klubie informują, że zawodniczka przechodzi intensywną rehabilitację i w środę zacznie trenować indywidualnie, a w czwartek ma już dołączyć do koleżanek. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, w piątek w Kaliszu powinna wyjść na boisko.

Reklama

Grot Budowlani stracili środkową…

Nie ma już w Grot Budowlanych Kornelii Moskwy. Środkowa, która przed sezonem przyszła z BKS Bielsko-Biała, została wypożyczona do Radomki Radom. Ma to związek z pozyskaniem przez łódzki klub Weroniki Centki, a trener Błażej Krzyształowicz chce mieć w kadrze trzy środkowe. Oprócz Centki są to Małgorzata Śmieszek i Anna Lewandowska.

…i zyskali sponsora

Nowym sponsorem Grot Budowlanych został Mentor SA, broker ubezpieczeniowy z Torunia, która ma oddział w Łodzi. – Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli być częścią Grot Budowlanych Łódź i aktywnie uczestniczyć w sukcesach drużyny. Widać, że klub ma ogromne ambicje oraz siłę walki o najwyższe trofea – podkreśla Marek Kaliszek, prezes Mentor SA.

Reklama

Siatkówka

Grot Budowlani Łódźsiatkówka

Dodaj komentarz

Reklama